Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

306GTi-6 by Béďa


Béďa

Recommended Posts

Beda, pekna priprava, co bude k tym CRN za platnicky? tie su rozhodujuce, kotuc to len musi prezit:-)

Magnaflow pozname kvalitne produkty za rozumnu cenu z USA. tiez som sa najprv vzdesil tym DTM lookom ale realny tvar je super, plochy tlmic a JDM koncovka - fakt dobry vyber zatial, gratulujem. co bude este? :-) ja budem riesit brzdy a par veci tiez pred sezonou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Red stuff - super vyber, podla coho si vyberal kotuce? ja som o tom dost vela svojho casu zistoval a preberal to aj s viecerymi ludmi co jazdia zavodne. na zaklade toho som vybral vtedy Zimmermann (dierovane) + EBC Green stuff (lepsie brzdia za studena ako red stuff-y a znesu este aj nejaku stredne tazku nakladacku, cervene su pouzivane ale uz aj zavodne). Na zavodne pouzitie jedna z najlepsich moznych kombinacii vobec su podla referencii CTF group N (plne lebo v N-kach musia byt plne)+Pagid alebo DS2500. 6tis kazdopadne super cena za Performance kotuce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejakou dobu jsem brzdy resil a nakonec skoncil u CRN a myslim ze pomer cena/vykon byla dobra..:) puvodne jsem chtel zimmermany + DS2000, pak jsem od nich upustil a rozmyslel nad EBC ultimax nebo turbo groove + red stuff a nakonec z toho vzeslo to co vidis CRN + red stuff.. :) Na desky jsem zvedavej, precijen s keramikou nemam zadny zkusenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

preco si dal prednost CRN +EBC pred kombinaciou Turbo Groove +red stuff (tu kombinaciu uvazujem kupit), resp aj pred Zimmermann +Ferodo DS2000? kvoli cene, alebo kvoli referenciam, ja totiz na CRN moc referencie nemam, tak ma to zaujima. O vzhald mi nejde teda ci to bude dierkovane/drazkovane al eo brzdny ucinok a to aby sa kotuc eprehriatim nezvlnili (rada nahrad OEM je preto nevhodna na performance)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CRN vyhraly asi hlavne kvuli cene na ebay, myslim ze kvalitove je CRN a EBC docela srovnatelny ale EBC precijen o nejaky ten tisic drazsi.. zajimava varianta jsou jeste brzdy OMP ale cena vychazi taky trosku draz..

od vrtanych kotoucu typu zimmerman jsem upustil proto ze jsem se dozvedel ze jsou nachylnejsi na praskani, coz bych osobne docela nerad..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vseobecne plati ze dierovane (durch - EBC nie su durch) su nachylne praskat za istych okolnosti a tie co su husto dierovane. Zimmermann nemaju dierky vedla seba a osobne som nenasiel prakticky nikoho komu by Zimmermany popraskali. Plus tie okolnosti su brutalne zaobchadzanie - opakoven brzdenie z rychlosti okolo 200km/hod a nasledne zastavenie bez vychladenia+nabehnutie do hlbokej vody - kto al eopakovane brutalne brzi z 200 a potom vleti do 10cm hlbokej vody (dazd a mokra cesta to nespravi). Niekedy dokazu popraskat tie husto dierovane len pri prehriati a ked sa nevychladia. OMP kotuce som pocul par skusenosti ze sa zvlnili a platne (Road and Sport maju horsie parametre ako Green Suff - nizssi koeficient trenia pri nizkych teplotach a nizssi aj pri vysokych, dobre su vraj zavodne 971C) s inymi kotucmi ale ludom zvyknu dost piskat a EBC+Zimm nepiskali. Pozeral som to na e-bay a cely kit (predok+zadok) 104libier plus postovne - na performacne kotuce az podozrivo lacne - no neviem co si o tom mysliet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano, jde o kotouce ktere se vrtaji skrz.. ja zase vim o cloveku kterymu se na Zimmermanech objevily praskliny, takze me to odradilo.. co se tyce CRN kotoucu tak osobni zkusenost s nimy nemam ale tady na clubu je ma treba tom406 na 3.0 V6 coupe a rikal ze brzdi dobre.. no, uvidim az to nasadim a trosku zajedu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zalezi na co to chces pouzivat ak to mas len take mile vikendove vozitko tak to bude asi dostatocne. Najvacsia zatazkavacia skuska pre brzdy je ostra jazda na okruhu. ak to bude vyhovovat tam, a nestane sa ti z brzdoveho pedalu za chvilu tvaroh tak to vydrzi uz vsetko:D

[upravil dne 13/1/09 pug]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...