Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

potize s volnobehem a chcipanim


Yeah

Recommended Posts

Ahoj, mam P309, 1360 ccm, benzin, jednobod. vstrik, rocnik 91 nebo 92. Mam problemek - chcipe mi na volnobeh, jak sundam nohu z plynu, treba i pri podrazeni, zdechne jak mrtvola. To samy, kdyz jedu, mam vysokej kvalt-treba 5-a maly otacky. Zase zdechne, ale jak to jede, tak to zase chytne-rozvodak tohle miluje. V tu chvili se mi rozsviti nejaka oranzova kontrolka, je v ni "K".Svicky, kabely, apod. blbosti jsem vymenil. Jo a jeste neco. Kolisaj mi otacky na volnobeh a koukal jsem pod kapotu, je tam nejakej pist(je pod lankem plynu) a ten nepravidelne cuka sem a tam. Vymena tech mikrospinacu na snimaci polohy klapky nepomohla. PROSIM POMOC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau-mel jsem podobny problem.Mam sice 405 1.6 ale princip by mel byt stejny.Nad chladicem mam takove cidlo ve tvaru trojuhelniku.Jde tam kabel a hadice od strikacky do ktere jde tlak.Cidlo jsem vymenil a uz to nechcipalo.Treba mas i prasklou nakou tlakovou hadici.Tak to skus.Preju mnoho stesti.

[Editováno 9/14/02 Jaris]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...