Sign in to follow this  
Followers 0
Yeah

potize s volnobehem a chcipanim

6 posts in this topic

Ahoj, mam P309, 1360 ccm, benzin, jednobod. vstrik, rocnik 91 nebo 92. Mam problemek - chcipe mi na volnobeh, jak sundam nohu z plynu, treba i pri podrazeni, zdechne jak mrtvola. To samy, kdyz jedu, mam vysokej kvalt-treba 5-a maly otacky. Zase zdechne, ale jak to jede, tak to zase chytne-rozvodak tohle miluje. V tu chvili se mi rozsviti nejaka oranzova kontrolka, je v ni "K".Svicky, kabely, apod. blbosti jsem vymenil. Jo a jeste neco. Kolisaj mi otacky na volnobeh a koukal jsem pod kapotu, je tam nejakej pist(je pod lankem plynu) a ten nepravidelne cuka sem a tam. Vymena tech mikrospinacu na snimaci polohy klapky nepomohla. PROSIM POMOC.

Cau-mel jsem podobny problem.Mam sice 405 1.6 ale princip by mel byt stejny.Nad chladicem mam takove cidlo ve tvaru trojuhelniku.Jde tam kabel a hadice od strikacky do ktere jde tlak.Cidlo jsem vymenil a uz to nechcipalo.Treba mas i prasklou nakou tlakovou hadici.Tak to skus.Preju mnoho stesti.

[Editováno 9/14/02 Jaris]

Jaris: kolik to cidlo stoji? (predpokladam, zes ho menil za nove a ne za ojete)

[Editováno 9/14/02 voštík]

Ty krááááávo :o to snad ti pežotáci nemyslí vážně!!!! Za takovou pi*ovinu?! přes 3 litry ?!!! HNUS!!!!!!!!! :mad: