Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Komorně-pracovní minisraz P-C po x-tý


OK406

Recommended Posts

V sobotu 27.9.2008 se uskutečnil u mě již nepočítaný komorně-pracovní minisraz P-C v Týně nad Vltavou. Zúčastnil se jej Švejk, který přijel do Týna dopoledne a to nejdříve za účelem sběru jablek na uskladnění na zimu, jelikož letošní rok je bohatý na úrodu. Jelikož počasí nám přálo, tak jsme se po krátké domluvě rozhodli, že se podíváme na JETE. Tak jsme nejdříve vyjeli ke věží a pak k na Hrádek na zámeček. Zde jsme nechali auto a šli se podívat nejen na zámeček ale i do jeho okolí (parku). Po prohlídce okolí jsme pešky vyrazili na vlastní JETE, kde jsme si vše prohlídli a co jsem věděl z okolí, tak jsem ukázal a řekl, jako např. o kostelu Křtěnov a pod.. Po prohlídce JETE jsm vyrazili k Týnu, kde jsem navrhl, že se podíváme na jednu z rarit a to otáčivé hlediště+týnský hrad v Bedřichovech sadech. Po projetí kameného mostu jsme zezadu došli k vlastnímu otáčivému hledišti, kde jsou zbytky hradu+pamětní deska. Také jsem ukázal místo, kde je podzemní cesta z Týna n/n.Vlt. do obce Neznašov na zámek. Ze všech akcí si Švejk pořídil fotografie. Poté jsme odjeli ke mě do garáže a šli na trhání jablek (dva pytle + dvě přenosky = vše se vešlo do kufru 406). Po sběru a vhledm k počasí a času jsme se rozhodli, že si umyjeme své auta. Po ostříkání hadicí se umyla autošapónem a znodu hadí a vystřela se do sucha. Jelikož bylo sluníčko, tak jsme zajeli obě 406 do garáže a zde jme asi 4 hodinky leštili své 406 a vysávalli vysavačem apod.. Jelikož bylo jětě vydět, tak jsme vyrazili (50m) na špendlíky (minarelky). V tolik asi v kostce uskutečnění komorně-pracovní minisraz P-C u mě. Odjížděl ode mě Švejk již za tmy, takže plně si vyzkoušel svá nová světla;). Sobota velmi rychle utekla a je jen škoda, že nás nebylo více:(.

post-0-14109602322947_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Free-style

Ahoj...koukam panove,ze jste si udelali mooc hezky vylet...priste bych se k vam pridal...

Není žádný problém. I počasí nám přálo. Spojili jsme užiteční + nauční + pracovní využití sobotního dne;):super:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja si taky myslim ze se zdarilo :) nekdy bych vzal trebas i pripadnou pritelkyni a zajelo by se na otocne jeviste. Uz mam vyzjisteno, ze v cervnu zacinaj, v srpnu koncej, takze uz bude po zkouskach, cas dovolenych.... tak by se treba mohlo stat, ze se bude hrat pro peugeot-club :)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: švejk

ja si taky myslim ze se zdarilo :) nekdy bych vzal trebas i pripadnou pritelkyni a zajelo by se na otocne jeviste. Uz mam vyzjisteno, ze v cervnu zacinaj, v srpnu koncej, takze uz bude po zkouskach, cas dovolenych.... tak by se treba mohlo stat, ze se bude hrat pro peugeot-club :)))

Tak to je dobrý nápad!! Takže příští rok se bude otáčivé hleditě v programu minisrazu v Týně nad Vltavou.:myslim

:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Davidf

Původně zaslal: OK406

Sběr jablek aneb, co vše se vešlo do kufru Švejkovo 406 (měl tam ještě další věci) :

Co s nima doufám,že je nebudete jíst to by byla škoda raději je prohnat kotlem.:D:D

A chceš taky ???;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: Davidf

Původně zaslal: OK406

Sběr jablek aneb, co vše se vešlo do kufru Švejkovo 406 (měl tam ještě další věci) :

Co s nima doufám,že je nebudete jíst to by byla škoda raději je prohnat kotlem.:D:D

A chceš taky ???;)

ee letos máme na chalupě jablek dost a dost až to láme větve.:(:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Davidf

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: Davidf

Původně zaslal: OK406

Sběr jablek aneb, co vše se vešlo do kufru Švejkovo 406 (měl tam ještě další věci) :

Co s nima doufám,že je nebudete jíst to by byla škoda raději je prohnat kotlem.:D:D

A chceš taky ???;)

ee letos máme na chalupě jablek dost a dost až to láme větve.:(:(

To to mi povídej!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...