Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

utesněni vyfuku


venouš306

Recommended Posts

Zdar mam problém zhnila mi svorka co spojuje katalizator z prostřednim dilem vyfuku tak sem kupil novou dam to tam utahnuto a bylo to lepši ale prí bržděnim motorem to zas lechce střili tak jsem koupil nejakou pastu na vyfuky a bylo to v klid ale vydrželoto 14 dni a zast to pdofukovalo naustky na vyfuku jsou v klidu bez koroze mate stim nekdo skušenost ?tak si řikam jestli mi neprodali špatnou svorku:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Niektoré svorky nemajú rovnaký tvar toho výrezu ktorý stláča diely k sebe. Stačí ich otočiť. Ak to nepomôže, tak pretesniť dosadacie plochy tmelom na opravy výfukov. Nie montážnu pastu ktorá zostane iba vo veľmi malej vrstve. Ten tmel obsahuje i nejaké vlákna ako plnivo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

já nedávno taky potřeboval honem honem utěsnit výfuk na tom samým místě - mam tam fakt velkou vůli, protože za katíkem je navařenej nějakej uni trychtýř a je asi o centimetr širší než ten střední díl. udělal jsem takovou prasárnu :-) z hodně široký instalatérský pásky jsem kroucením udělal provázek a ten namotal na tu vnitřní část aby to hezky sedělo, oblemtal tim tmelem na vejfuky a spojil. zatim 3000 km - dží a snad ještě bude klep klep

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobra pasta je od Bosalu takova cerveno-bila tuba asi 50gramu,jinak musis to rozdelat a poradne vycistit potom tam das pastu a utahnes,po nejaky dobe nastartovat,je lepsi trosku dyl aby vytvrdla a potom to nechat tak pet minut na volnobech a vydrzi to nez to opet povolis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těch past a tmelů je více-jsou ředitelné i vodou-takové cementy-píšeš tam o svorce,jestli to chápu tak schnil ten prstenec na konci trubky od katalyzátoru-což u Peugotů se stává často.Nějaké tmely pomůžou,ale né na dlouho-dochází tam k vibracím,tak se to stejně vyklepe!Prodává se konec trubky různých rozměrů-má to spousta prodejen autodílů-průměrná cena 150 Kč,podle toho,co tam máš,změří se průměr trubky,a koupí se ten prstenec či konec o něco větší a nasadí se to na to-příklad-máš průměr 50-koupí se třeba 52-nasadit-a navaří se to!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím vařením bych moc nepospíchal jakmile tam na výfuku něco vaříte tak je to jen na chvíli . Rez a vodní kámen to je prevít a výfuku to platí dvojnásob. I když to nastříkáte barvou do vysokých teplot nebo přímo barvou na sváry tak to za čas začne reznout . Lepší je tu novou trubku naříznout po stranách, očistit od otřepů a nastříkat již zmíněnou barvou. Po zaschnutí nasadit na rouru výfuku a stáhnout páskou. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těch past a tmelů je více-jsou ředitelné i vodou-takové cementy-píšeš tam o svorce,jestli to chápu tak schnil ten prstenec na konci trubky od katalyzátoru-což u Peugotů se stává často.Nějaké tmely pomůžou,ale né na dlouho-dochází tam k vibracím,tak se to stejně vyklepe!Prodává se konec trubky různých rozměrů-má to spousta prodejen autodílů-průměrná cena 150 Kč,podle toho,co tam máš,změří se průměr trubky,a koupí se ten prstenec či konec o něco větší a nasadí se to na to-příklad-máš průměr 50-koupí se třeba 52-nasadit-a navaří se to!!!

ne mě zreznula ta svorka a rozpadla se tak jsem zašel do mototechyn podle katoalogu mi prodali novou akorad netesnila jsem tam nacpal nejkou azbestovou pasku a ten tmel a je to tet dobre

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 let později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...