Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Správné odpovědi srazových testů


Recommended Posts

Původně zaslal: jarajarda

No tak tímhle jsme se moc nevytáhli....leč k Pohádce to bylo originální a rozhodně nevšední, nejvíc mě dostali trpaslíci, dali jsme akorát jednoho:D

Zkoušel jsem to na kolegovi z práce (děti má už dospělé, vnoučata ještě nemá) a bez jakékoliv přípravy měl cca 98% úspěšnost (kvíz i pexeso dohromady).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Původně zaslal: jarajarda

No tak tímhle jsme se moc nevytáhli....leč k Pohádce to bylo originální a rozhodně nevšední, nejvíc mě dostali trpaslíci, dali jsme akorát jednoho:D

Zkoušel jsem to na kolegovi z práce (děti má už dospělé, vnoučata ještě nemá) a bez jakékoliv přípravy měl cca 98% úspěšnost (kvíz i pexeso dohromady).

Asi jsem jako malej málo koukal na titulky a nečetl autory knih...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: KoudaK

Původně zaslal: Jirkap

Andělová=Andrlová

Věděl jsem o tom.... První strana je moje dílo a druhá Médˇova..:super

Jestli jsi to psal ve Wordu, tak ti to automaticky z Andrlová opravil na Andělová...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěknej testík!:super Doma jsem po ukázáni testíku dostal sprďáka, že jsme kvůli nám (chlapům = já a Kryštof) nemohli jet, protože Pohádky jsou Ádi silná parketa a prej bychom se i konečně mohli hezky umístit ... a takhle jsme tuto šanci promarnili ... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Pěknej testík!:super Doma jsem po ukázáni testíku dostal sprďáka, že jsme kvůli nám (chlapům = já a Kryštof) nemohli jet, protože Pohádky jsou Ádi silná parketa a prej bychom se i konečně mohli hezky umístit ... a takhle jsme tuto šanci promarnili ... :D

S tím umístěním neprovokuj!!! Jinak já jsem taky pohořel na pohádkách díky tomu, že manželka - pohádkový maniak měla jinou akci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Já jsem se zas dozvěděl,že jeden z trpaslíků se jmenuje Dýmil nebo Dejmil (asi náruživéj kuřák ) a Nácíček-je někdo z druhé světové....:D:D:D

No to jsou asi takové ty nej nej perličky...:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...