Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zimní gumy


robert

Recommended Posts

už plánuji nákup nových zimních gum, tak jsem se chtěl zeptat, jestli někdo nemáte tip, kde levně nakoupit. Zatím jsem jen objevil dobré nabídky u www.e-pneu.cz nebo na www.abase.cz. Taky mě napadlo, že by v případě zájmu více lidí mohla být sleva. Mě se líbí Goodyear UG 6, Conti TS 790 nebo Bridgestone LM 18. Zajímalo by mě, jestli nemá také někdo zkušenost s Nokianem WR, dají se totiž teď koupit za docela dobrou cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

levne pneu maj ve firme ELKO klatovy ... zkus to nekde najit na webu ... ja tam kupoval pneu (do prahy je poslali) a stali me o dost levneji ... normal cena byla 2800 a tam je meli za 2020 ... a to uz je znat. Delaj predevsim continental koncern + michelin dunlop goodyear a prakticky sezenou cokoliv je to velkosklad i prodej koncakum. Ja to mel na koncaka ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

firmu v klatovech co prodava levne gumy znam, ale nejmenuje se elko, ale EMKA. a web, tusim, nemaji. mam od nich letnaky michelin pilot gt. na zimu doporucuju pirelli snow sport. a delaji je na zimaky i v netypickych rozmerech. take, pro pezotaky, v dulezitych 195*45*16. podivej se schvalne na testy....snow sport!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo jo EMKA :) ja vedel ze to bylo neco takoveho :) jinak ja musim rici ze sem mel velmi dobre zkusenosti se zimakama znacky SAVA ... ja vim reknete ze to je brak ale ja na nich jezdil tam kde ostatni 4WD s retezama meli problemz tak ja predjizdel s jistou stopou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...