Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

206 RC 180PS


martin106S16

Recommended Posts

Tak jsem se právě zamiloval, 206ka se 180 kobilama v sérii to je teda nářez. To bude žihadlo co jsme od Peugeota ještě neviděli. Jsem zvědav jestli to bude ještě trochu vylepšenej motor z 306 S16 (163PS) nebo něco uplně nového s proměnným časováním ventilů. S trochou úprav se dostanem přes 200 kobil a to už přestává legrace. Jsem zvědav kolik to pojede. Už vim co bude mé budoucí auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už jsem se taky snažil zjistit nějaké informace, hlavně se mi líbí šestistupňová převodovka, ale o motoru jsem zatím nic podrobného nenašel. Snad se jedná o nový dvoulitr HPi. Cena auta asi bude hodně libová, když GT bylo za cca. 700.000,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to už se dostáváme do kategorie imprezy GT a tak. Tak to jooo, to můžu. To LK7R: to je jasný, přece nebudem kupovat nový. Počkáme až to někdo pověsí na hrušku a opravíme.

Když současná 206 S16 váží 1125 s řidičem, tohle nebude o moc těžší, vychází mi to 1 PS na 6,25 kg. To ten můj brouček v sérii má 8,68 kg, teď kolem 6,5 kg.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze se tak blbe ptam co vlastne je v ty 106 S16 za motor? 1.6? nebo snad 2.0?! Ja to RC chci od prvni chvilky co jsem slysel ze se bude vyrabet ... a s tim jak to je naslapnuty sem si jistej ze jich prvni dva mesice po uvedeni na trh par rozstrelenejch bude :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 4 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...