Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

subwoofer JBL BTX 250


smashing

Recommended Posts

  • O 4 týdny později...

No tak poslouchej a hlavně vnímej co jsi napsal ty:

tak uz mam som kupil DLS A6 zosik ale po kupe nesiel a doteraz ma tahaju za nos tak aku nahradu by bolo vhodne zan aky zosik namiesto DLS A6 a woofer mam tento

http://www.audioves.cz/TEC-professional-audio/TEC-UXP12D2_g3192.html

tak aky zosik?

pochopil jsem, že potřebuješ pomoct s výběrem nového vhodného zesilovače, atak jsem odepsal:

Tento by měl stačit:

http://www.audioves.cz/Carpower/Carpower-POWER-2-250_g2375.html

A Ty jsi mě napadl s nějakým nesmyslem:

\"Mirrae24 ty sem uz prosimta nic nepis ... a za dalsie DLS A6stke nesiaha ani po paty\"

Jen jsem Ti nabídl zesilovač, který by byl vhodný a ty mi hned píšeš ať nepíšu, což je při nejmenším nevhodné.

A jestli na woofer 400w rms potřebuješ zesilovač, který má hned při 4ohm 1x500W, tak si to akorád odpálíš...

jestli by jsi potřeboval si ho oddělat, použij třeba tento zesilovač, ten snad je na tebe dosti dobrej:

http://www.rapid-autohifi.com/store/goods-zes_RF_T40001bd-10-rockford-fosgate-power-t40001bd-digitalni-zesilovac.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Ale chalani. Pocuj Smashing, ja by som nemenil, ale ostal by som pri A6-ke, su to spolahlive kusy, vhodne aj pre SQ, Mirac nechcel zle, ale nim navrhovany zosik je skor v kategorii kulturistu, teda silny a neohrabany a ty potrebujes, ak som dobre pochopil, skor kvalitu, teda vymakany gymnasta, teda aj silny, ale aj mrstny. Mirac ma pravdu v tom, ze na woofer za 4 litre je skoda zosik za 12 litrov, ale woofer mozes dokupit aj neskor, kym zosik je zaklad. Nevymenia za dobry kus? Nevratia prachy? Podla zakona, ak su splnene zarucne podmienky, musia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale zesík za 12 000,- toho bude umět asi trochu víc, než zesilovač se stejnými proporcemi za 4 - 5 000,- a ten woofer si tím dražším a hlavně výkonějším zesíkem akorád tak odrovná, až bude chtít z toho vytáhnout víc.

A takovou reklamaci mu nikdo neuzná, každej pozná spálené přípojné terminály od vysokého příkonu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: smashing

Yantschi : presne si to vystihol ai tak dako ako si to napisal ...

Mirrae24 : nikto nic nemusi uznavat alebo nie kedze nieje nic spalene

a za dalsie zosik som si uz vybavil a mam ho doma a dokonca mi ho dodali unas zo slovenska atd ...

Jen jsem řekl, že ten zesík je moc dobrej na ten woofer, a akorád si ho odpálíš, toď vše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze zostava je uz nahodena v aute a funkcna a hra to nenormalne ... :)

a este to ze ten woofer je hlavne kupovany koli priestoru to znamena ze keby tam dam daky 1000W rms by som musel spravit o dost vacsiu bednu ako na ten co mam a tym padom by som do kufra nedal ani zapalky :)

Ale koniec koncov hra uzastne este musim doladit zosik na ten woofer aby bol uplne vyladeny a moze sa basovat :)

[upravil dne 19.1.2009 smashing]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...