Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

repro v kufru P406


Scratch

Recommended Posts

ahoj, co i k tomu reknete? Zajima me vas nazor :-)

Seriove radio (bude se casem menit)

v aute vepredu - seriove repro (bude se casem menit)

zadni plato - 6x9 repro JBL, krmeno zesikem JBL (puvodni)

kufr - Magnat Neoflex 130, krmen zesikem Toxic TX1000

[upravil dne 25/8/2008 Scratch]

[upravil dne 25/8/2008 Scratch]

post-0-14109601861774_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa

světlo pod kuchyňskou linku se dává obvykla bílé, od tohodle toho moc neuvidíš a ta mikrovlnka je taky nějaká divná, nebo je to pračka? ale má nějaký divný dvířka :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BoneDaddy

:D:D:potleskminimaxo tohle mi nedělej.:D

Creams: zástavba to sice není, ale oproti zástavbám co myslíš ty si dá ještě do kufru pár pytlů cementu.;):roker

OK, zmenim nazev z minizastavby na minizaser kufru :-)

BoneDaddy: trefil jsi to paradne, dnes jedu pro par pytlu lepidla a hura na obklady a na perlinku :-)

Puvodne jsem chtel vedet jestli ten magnat se bude hodit k tomu toxicovi, me se to libi, ale chtel jsem znat nazor mistnich odborniku.

minimaxa: :bacha, nezapomen, ze do Vranova vezu gril a s nim jsem nebezpecnej, ja ti dam pracku :D:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Scratch: na Tvoju otazku sa neda odpovedat, pretoze ci sa \"Toxic bude hodit k Magnatovi\" musis posudit v prvom rade ty. Zalezi na tom, aku hudbu pocuvas, ak je to na reprodukciu nenarocna elektronicka hudba, budiz, ale akustika Ti na to urcite nebude zniet dobre. Ak Ti ide o rachot, mozno to bude tiez rachotit, ale urcite nie v takej zostave, aku si si vybral, pretoze ten Toxic ma 4x75W RMS, po premosteni tam das 2x150W, co je na ten Magnat malo, pretoze ma 230W RMS. A co spravis zo zvysnymi dvomi kanalmi na tom Toxicu? V prvom rade napis co chces za muziku, napis cenovy strop, co ocakavas od zvuku a potom Ti napisem moje odporucanie. Ak uz nechces menit zosik, tak porozmyslaj o inom woofri, pretoze ten Toxic ho poriadne nevie rozhybat. Poobzeraj sa po woofroch o vykone 150W RMS na 4 Ohm a na zvysne dva kanaly daj predne repra. Ak nechces menit Magnat, tak sa poobzeraj po nejakom monobloku, ktory ma aspon 250W RMS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uvazuju, ze jeste casem vymenim zesik a hlavne to radio, ale musim postupne, nedostava se chechtaku a audio je v posledni rade, chci aby mi to v aute obcas ciste zadunelo, ale nechci aby z auta byla pojizdna diskoteka :-)

ale kazdopadne diky za rady, prijde mi, ze zesik ten woofer roztanci docela dobre, ale ma to jeste rezervy :-)

[upravil dne 25/8/2008 Scratch]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano na prvy pohlad Ti to roztanci, ale skoda Magnatu na ten zosik. Ak uvazujes nad vymenou zosika, robis velmi dobre. Odporucam preverenu klasiku Mac Audio Z 4200 (u vas sa da zohnat okolo 5300,-Kc) a ten ma odmerany realny vykon 4x110W RMS, po premosteni by Ti to dalo 2x220 W RMS, co by stacilo tomu Magnatu a na zvysne dva kanaly das nejake predne repraky strednej triedy (napr. Hertz ESK 165, alebo nejake Focal-y). Ak budes porebovat pomoc, kludne napis. A este co je velmi dolezite, resp. dolezitejsie ako vyber komponentov, je uzavretie a vytlmenie prednych dveri.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vytlumeni dveri je mi jasne, je to beh na dlouhou trat :-)

kazdopadne diky za tip, presne tohle jsem potreboval vedet, zesik je tedy na to slabej a je potreba posilit. Mam doma jeste zesik maxgear ma 2x75 RMS, uvazuju o nem na ty predni repra a na woofer mozna koupit nejaky dvoukanal :) Taky musim koupit kvalitnejsi kabelaz :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: genzer

ten mac audio z4200 mam taky,sehnal jsem ho s rocni zarukou za necely 4000kc,muzu doporucit:super

JJ ten mac v pohodě výkon, ale na woofery nejsou moc vhodné mají blbej dump.faktor a celkem rády přepalují repro... ale zae za tu cenu nic s takovým výkonem nekoupíš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Mam otazku.Ako si dokazal vytlmit kufor?Ja som mal testy subwofer tubu.Pekne to basovalo ale iba ked som mal otvoreny kufor.Ked som ho zavrel tak jedine co bolo pocut bolo ako keby som tam kohosi zabudol a on sa dobuchaval von.A vo vnutri nic moc.Celkovo to nemalo dobry efekt.Naopak v skodovke to vytlacalo okna.Hodte nejaky dobry napad ako to vylepsit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tlumici pasty a vaty, zatim jsem nic netlumil, asi to nema tak supr vykon, jedine co mi na aute drnci je leva krytka zpetneho zrcatka a to nevim, jak, ,zkusim nejaky tmel :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jo, ale zase na druhou stranu, kdyz to pribasuju (posloucham ted rap a hiphop, nevim proc), tak to ma sve vysky a zaroven to pekne duni, hraje - neni to haluz :-), jeste dokoupit lepsi autoradio a bude to oukej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, to sme uz pri SQ (sound quality) a zanre, ktore su elektronicke a ja ich nenazyvam hudbou, budu hrat aj na horsich komponentoch celkom v pohode, ale akonahle tam das akustiku, bode to gulas. Takze ak budes pocuvat len spominany zaner, budiz, ja by som volil uplne ine riesenie. Slovo \"duni\", u mna neexistuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Yantschi

Ano, to sme uz pri SQ (sound quality) a zanre, ktore su elektronicke a ja ich nenazyvam hudbou, budu hrat aj na horsich komponentoch celkom v pohode, ale akonahle tam das akustiku, bode to gulas. Takze ak budes pocuvat len spominany zaner, budiz, ja by som volil uplne ine riesenie. Slovo \"duni\", u mna neexistuje.

napsal jsem duni ČÁRKA hraje - ozvucovat sedan a break je absolutne o necem jinem, kazdopadne JBL v v zadnim plate hrajou krasne a basak to podtrhuje..

nevim proc komponenty JBL a Magnat beres jako horsi komponenty, znacky kvalitni to jsou a na audio za 100 tisic, co jsem mel ve firemnim baworaku, na to fakt nemam....

chjo, tady se kazdy chyta jednoho slova

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...