Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak zapsat kola


voštík

Recommended Posts

Pánové mám k vám prosbu... pora´dte mi, jak nejjednodušším způsobem připsat do techničáku jiný rozmer kol a pneu...

Mám trochu problémy s jední fízlem od nás (je na mě prosě vysazenej) a sazí mi porad pokuty za to, ze nemám zapsaný v TP elektrony... a jeste jedna vec.. trochu mi to leze vpředu z blatníků ven. Poradíte mi někdo, jak s tím vydrbat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Urbanek Tomas

A jak to ten policajt vi? Vzdyt ty mu nemusis ukazovat velkej technicak nebo jo?

Jak to je ted nevim, ale driv jsi musel k nejakymu prodejci, aby ti potvrdil, ze ten rozmer kol a gum neni na tvojem auticku problem a s tim pak zajdes na okresni urad (registr aut nebo jak se to jmenuje) a tam ti to musi do technicaku zapsat :-).

Nebo to nascanuj a nech zapracovat michala a jeho photoshop :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doplatil jsem na svoji nevedomost.

Podle me v malem technicaku nemusi byt zapsane kola (on porad tvrdil, ze v ostatnich zaznamech ty kola musi byt napsane :( ) - kdyz to vezmu kolem a kolem, tak muzu byt rad, ze mi rovnou nevzal technicak, ktery byl mimochodem vystaveny den pred touto udalosti :D

BTW: Asi mu vadilo, ze mam hezci auto nez on :D :D :D , protoze on ma nejakeho medveda z roku raz dva :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Urbanek Tomas

No asi by ho nemuseli chtt videt, ale znas policajty, ti by si takovou prilezitost nenechali ujit.

Nevim jak by se ale tvarili na to ze ti kola lezou 1 cm z blatniku :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do OTP se dřív do poznámek zapisovalo "litá kola", ale nevím, jestli se to ještě dělá, vždy? je to pitomost. S policajtem bych se o tom vůbec nebavil. OTP ti stejně sebrat nemůže, může leda sepsat záznam a poslat jej na úřad, a ti tě možná časem předvolají na STK (a možná se na to vybodnou). Na STK tam dáš jiný kola... a celá sranda se může opakovat třeba do zblbnutí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Elektrony uz se davno nezapisujou. Ted uz se pise akorat velikost rafku. Kdyz sezenes dobryho cloveka na zastoupeni Peugeot, tak ti napise papir, ze ty kola ti na auto jdou a pak si to nechas zapsat do TP. Policajti u toho to auto videt nechtej a kdyz chtej, tak jim rekni, ze prochazi generalkou a je rozebrany v garazi. To ze ti kola cumeji z blatniku musis vyresit vytazenim blatniku nebo takovejma tema plastovejma nastavcema.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Voštíku musím souhlasit s JR protože tušim že v posledním světě motoru se na to někdo ptal a tam psali že musíš mít doklad od výrobce (asi stačí zastoupení peugota v ČR)o povoleni rozměru na daný typ vozu a poldové to přepíšou za 10kč kolek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teď jsem to zrovna řešil u dovozu na TK a nekompromisně mi napsali rozměr disků od výrobce (včetně ET) a rozměr gum, někdy se píše i zimní varianta. Jiný rozměr musí povolit zastoupení pro Č.R., na dotaz u prodejce jsem nepochodil, že mi to těžko někdo napíše a že to nemám řešit.Asi největší problém může nastat i při nezaviněné bouračce, když se zjiš?uje technický stav vozidla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja to nejak zkusim pres zastoupeni Peugeotu a pak dam vedet, jak jsem dopad. Jsem zvedavej jestli na 306 1,4 kteram a v technicaku max 175/70 R13 povolej 195/50 R15 pripadne 205/50 R15 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nejvetsi problem je v tom ze kola nesmeji presahovat puldorys vozidla o vic jak 0.5cm rozmer jineho kola se musi zapsat do velkeho technicaku jako "vyjimka" co musis mit za papiry od vyrobcu atd nevim ale spis jde o to zajet na STK a rict jim "hele muzete mi na to mrknout jestli je to v poho a soupnout mi to do technicaku?" pak se pousmat a ukazat hrdlo Johnyho a fsechno jde. Ja mam na svy 206 16" 195/45 ... zatim poldove nestaveli, ale jestli jo tak zastavim a vytocim kola trochu ;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...