Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Námět na výlet (nejspíš v neděli cestou dom)


Recommended Posts

A hle, fakt že jo, nekecal. Na první dva pokusy prej že \"Problem loading page\" bo tak něco, tož otvírám stránky tn a hledám to (neúspěšně). Teď zkouším link znovu a už to frčí. Mrkev v zimě... :myslim

Pěknej tip na výlet, dobrej nadšenec.

[upravil dne 18/8/08 MirasCC]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

scratch a miss scratch jsou pro jen nevime co s pejskem, kdyztak to dame nadvakrat, jo a pred obedem, nebo po obede???? Bude ten obed vubec? Medo, jeste jsem to nezaplatil, a nevim jestli to stihnu vcas - delame kuchyn a trosku hoooodne jsme pretahli rozpocet, kazdopadne zavazne - uhradime mozna pozdeji a prijedeme v terminu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa
Původně zaslal: Scratch

scratch a miss scratch jsou pro jen nevime co s pejskem, kdyztak to dame nadvakrat, jo a pred obedem, nebo po obede???? Bude ten obed vubec? Medo, jeste jsem to nezaplatil, a nevim jestli to stihnu vcas - delame kuchyn a trosku hoooodne jsme pretahli rozpocet, kazdopadne zavazne - uhradime mozna pozdeji a prijedeme v terminu :D

vopovaž se nepřijet, kdo to maso sežere :bacha:grr:aut:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: minimaxa

Původně zaslal: Scratch

scratch a miss scratch jsou pro jen nevime co s pejskem, kdyztak to dame nadvakrat, jo a pred obedem, nebo po obede???? Bude ten obed vubec? Medo, jeste jsem to nezaplatil, a nevim jestli to stihnu vcas - delame kuchyn a trosku hoooodne jsme pretahli rozpocet, kazdopadne zavazne - uhradime mozna pozdeji a prijedeme v terminu :D

vopovaž se nepřijet, kdo to maso sežere :bacha:grr:aut:D

mohu vse uklidnit, Adelka penize dnes poslala, Medvede - poslali jsme to i s porci masa navic :-) at nemusim pro psa tahnout granule, se s nim rozdelim :-)

minimaxa - urco prijedeme a uz ted drzim dietu, abych si tak moc pochutnal, uz se tesim a slintam, hergot, jdu zabalit gril :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
Původně zaslal: Medvěd

Bohužel jsem se to dozvěděl až nyní a už to nemám jak vklínit do programu - ale

http://tn.nova.cz/magazin/auta/kuriozity/muzeum-motorismu-skvosty-na-ctyrech-kolech.html

Myslím si, že za návštěvu by to stálo

A jé, trefa do mého citlivého veteránského místa, tudíž BERU :super A doufám že tam jsou i nějaký 60. a 70. léta :)

Aha, už jsem to dočetl celé....

[upravil dne 4/9/08 jarajarda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...