Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Originál diagnostika Peugeot


Recommended Posts

Opět se ptám , byl by zájem nechat si projet auto ?

klasika(načtení chyb) 200,-nečleni a 150,-řádní členové

jiné operace cena dle dohody

Na srazu na Seči bylo vše bez problému.

Diagnostiku provede partner klubu www.autoservisnonstop.cz

[upravil dne 16/8/08 Pe.Tr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Já ano potřeboval bych povolit AUX vstup u autorádia a možná i jiné věci v BSI

Přemo ten vstup co je v kaslíku stejně funguje jen, když auto stojí:nevim.Za staré verzi teď co mám novovou nemám odzkoušené....Jinak co se týče diag tak se určitě najdou lidičky co to budou chtít;)

[upravil dne 18.8.08 Zipík]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Zipík

Původně zaslal: Přema

Já ano potřeboval bych povolit AUX vstup u autorádia a možná i jiné věci v BSI

Přemo ten vstup co je v kaslíku stejně funguje jen, když auto stojí:nevim.Za staré verzi teď co mám novovou nemám odzkoušené....Jinak co se týče diag tak se určitě najdou lidičky co to budou chtít;)

[upravil dne 18.8.08 Zipík]

Já tam právě žádný vstup origo nemám jen jsem zapojil na rádio podle tady nalezeného schématu na 3 piny kabel s 3,5 jackem kde bych jsi zapojil třeba MP3jku........:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: Zipík

Původně zaslal: Přema

Já ano potřeboval bych povolit AUX vstup u autorádia a možná i jiné věci v BSI

Přemo ten vstup co je v kaslíku stejně funguje jen, když auto stojí:nevim.Za staré verzi teď co mám novovou nemám odzkoušené....Jinak co se týče diag tak se určitě najdou lidičky co to budou chtít;)

[upravil dne 18.8.08 Zipík]

Já tam právě žádný vstup origo nemám jen jsem zapojil na rádio podle tady nalezeného schématu na 3 piny kabel s 3,5 jackem kde bych jsi zapojil třeba MP3jku........:myslim:myslim

Podle toho schématu se to dalo zapojit tam, kde já mám telefon a to by mělo fungovat pořád;):myslim.Druhá varianta byla přes vstup video a tam to se starým SW nejelo.Uff ale nějak to schéma už nemůžu najít:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Zipík

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: Zipík

Původně zaslal: Přema

Já ano potřeboval bych povolit AUX vstup u autorádia a možná i jiné věci v BSI

Přemo ten vstup co je v kaslíku stejně funguje jen, když auto stojí:nevim.Za staré verzi teď co mám novovou nemám odzkoušené....Jinak co se týče diag tak se určitě najdou lidičky co to budou chtít;)

[upravil dne 18.8.08 Zipík]

Já tam právě žádný vstup origo nemám jen jsem zapojil na rádio podle tady nalezeného schématu na 3 piny kabel s 3,5 jackem kde bych jsi zapojil třeba MP3jku........:myslim:myslim

Podle toho schématu se to dalo zapojit tam, kde já mám telefon a to by mělo fungovat pořád;):myslim.Druhá varianta byla přes vstup video a tam to se starým SW nejelo.Uff ale nějak to schéma už nemůžu najít:(

Ju ju já to mám asi tam.......ale nejde mi na rádiu přepnout na AUX 1 takže to potřebuji aktivovat.....:papa:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Aluška

Původně zaslal: Pavel T.

:) Já bych si určitě chtěl autí zkontrolovat, protože mám asi dva měsíce novější model 406 dovezené z Francie... takže se připojuju ! :myslim

Teda :mrk a ani se nepochlubí :bacha:aut .

:roker Aluško, to šlo tak rychle, že ještě teď tomu nemůžu uvěřit.... však na srazu pokecáme. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pavel T.

Původně zaslal: Aluška

Původně zaslal: Pavel T.

:) Já bych si určitě chtěl autí zkontrolovat, protože mám asi dva měsíce novější model 406 dovezené z Francie... takže se připojuju ! :myslim

Teda :mrk a ani se nepochlubí :bacha:aut .

:roker Aluško, to šlo tak rychle, že ještě teď tomu nemůžu uvěřit.... však na srazu pokecáme. ;)

Jo jo pokecáme, už se na vás i na nového peugeotka těšíme :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...