Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Problemy s P 307


Lubos1

Recommended Posts

Tuto temu som uz zalozil vo fore 'Pokec', bolo mi doporucene, aby som to presunul do 'Servisu'. Takze este raz:

Mam 307 1.6 XT uz 4 mesiace. Mam s nim poriadne problemy. Okrem beznych ako vrzganie sedacky, zvlastne zvuky z interieru pri prejazde nerovnosti, zle prepinace smeroviek atd... mam najvacsi problem: vibracie volantu (a asi aj celej prednej napravy) pri rychlostiach 120 a viac. Okrem toho je cele riadnie akesi citlive. V servise uz skusali vsetko. Po niekolko nasobnom prevazovani kolies, meneni pneumatik, celych diskov, menili mi aj predne brzdove kotuce,... casti napravy. Stale nikto nevie, co je s tym. Nemate niekto skusenosti s tymi vibraciami? Auto mi nevymenia, lebo to nie je vraj problem, ktory by branil pouzivaniu vozidla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta kto te teda pekne tahaji za nos.... Podle meho nazoru je tento problem velmi vazny (a to jeste k tomu u noveho auta)...

Ted uz neni doba, kdy se jezdilo s rozhrkanyma skodovkama, ktere drzely pohromade silou vule....

Myslim, ze to auto nebylo nejlevnejsi, tak se s nima zkus poradne pohadat a (prinejhorsim) to vem aji pres soud, protoze s takovymhle vydrbavanim at chodi nekam jinam.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja musim rici ze problem sem mel taky sice na 206 ale problem byl podobny. Nejvetsi zavadou bylo samozrejme vyvazeni kol. Coz ovsem predpokladam ze ti udelali (maj nakalibrovanej vyvazovac?). Ale nakonec ten zbytek byl v tom, ze ty pneu co jsem na ty kare mam byly novy a maj hodne vysokej dezen asi tak prvnich 600-1000km to trosku tukalo do volantu ale pak se zjevne sjely vyrobni nerovnosti na pneu a vsechno je v pohode a volant se uz ani nehne. Zkus zajet k jinemu servisu (pneu servis) a nech si zmerit jedno kolo ktere melo byt vyvazene ok ... uvidis jestli nahodou fakt nemaj rozhozenej pristroj na vyvazeni kol v tom servise kde sis to nechal udelat predtim. Jinak uz to fakt muze bejt jedine naprava spatna z vyroby nebo tlumice (blbost u noveho auta) nebo spatny rozmer disku/pneu nebo spatny pneu. Brzdy pochybuju to by delalo nejaky tukajici zvuk kdyby byl spatne sjetej kotouc a bylo by to markantni pri dobrzdovani. Pak leda cepy pokud jsi nekde vybral nejakou hooodne velikou diru (takova ta ze tam skoro nechas kolo). Vic se asi neda poradit. Jinak chovani servisu je celkem **** ... to bych je asi nedorval ale stal bych za nima jak to delaj a pak bych jim rekl a jdem se projet a zkuste si to pokud to bude klepat tak jste to neopravili a znova ... a tak dokola. Nejlepe je si nechat zavolat sefa servisu a trosicku ho psychicky vydusit co ze je to za servis kdyz si neporadi s takovou malickosti jako je klepani volantu u noveho auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 2 měsíce později...

No takze problem s vibraciami by mat byt definitivne vyrieseny, aspon dufam :)

V servise mi nieco vymenili na riadeni a plus pritiahli volu riadenia. Volant ide o nieco tuhsie, aj ked je to ibva vec zvyku. Okrem toho to o nieco povolilo za 2-3 dni. Je ale fakt, ze to vobec nevibruje a okrem toho omnoho menej citim nerovnosti na ceste.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...