Sign in to follow this  
Followers 0
Radek Draksel

Jaký mám motor?

5 posts in this topic

Prosím poraďte,jak zjistit typ motoru? Podle techničáku mám 1,6 benzin,ale na vrakáči mi řekli,že je to "starej talbo?áckej motor" 1,4 benzin.Potřeboval bych koupit těsnění pod ol.vanu,ale nevím jaký.Kde by se dala sehnat nějaká dokumentace? V Autospolu v Praze chtějí za tech.radu 520,-Kč !!!!

Díky moc za radu Radek :(

Podívej se na označení toho motoru, měl by na sobě mít štítek. Na vrakáčích bych se moc neptal, mám s nimi slušně řečeno špatný zkušenosti. To těsnění budeš měnit sám? Tak to starý sundej a vezmi s sebou, to je nejjistější...

Je to podle techničáku 309,1,6 říz.kat.,v.č.001261,typ 1C81BAZ.Ale jak tomu mám věřit? Štítky jsou na nýtech a vždycky to nejde "vyndat a vzít s sebou".Poraďte prosím :(

Je fakt , že 1,6 s kodem BAZ motor asi nedělala.Ale jestli Talbot ano, to nevím.V každém případě najdi ještě 1 štítek.Vždycky bývají 2.Jedem ze předu a druhý by měl být ze zadní strany motoru na pravé straně ve směru jízdy.Podívej se jestli ty štítky jsou stejné.Když nebudou tak do toho někdo vrtal.

Jestli budou a máš někoho známého v P.servisu, tak mu nydiktuj VIN a on ti ti zjistí.Když nemáš, tak mi ho pošli a já se ti zeptám u nás.