Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

diagnostika?


reboot

Recommended Posts

Hele, Ty máš známého s PC? Těžce závidím.

Kdysi mi nedržely otáčky, byla to Lambda, na faktuře ze servisu byla diagnostika cca 1800,-

Vždy? ta černá skříňka má určitě standartní sériový rozhraní (asi RS485, či RS232).A to jejich spec. diagnostický zařízení je pouze notebook v nerozbytný krabici.Dá se někde získat ten diagnostickej SW? V normálním pécéčku to musí s převodníkem úrovní chodit taky. Má někdo možnost ten SW stáhnout, či víc info,jak to funguje? (mám řídící jednotku Bosch, vícebod).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diagnostika sa nerobi cez standardne rozhranie, ale tak ze napichne sa priamo konektor z pocitaca do motoru pomocou T-konektoru a tam sa sleduju vsetky hodnoty. Aspon tak sa to robilo na mojej 405 gri r. 1990. Je to naprd vyriesene, lebo som potreboval robit diagnostiku za jazdy a to je teprve sranda :-). Neviem ako je to na navsich vozoch

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Jo u novějších aut (tušímod 92) to neni zas tak těžké, s převodníkem to jde i na PC. Koukni na net něco jsem tam kdysi viděl. Snad by to u novějších aut mělo být standartní rozhraní, kódz závad i kom. protokol. Pozná se to podle přip. konektoru, pokud máš takový podobný CENTONICSu (konektor na tiskárně) tak to myslím půjde.

Dej vědět jestli se ti to nějak podaří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...