Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výsledky orientačního závodu


jiri.wolf

Recommended Posts

Původně zaslal: jiri.wolf

Slíbil jsem, že zveřejním výsledkovou listinu orientačního závodu. Nyní tedy tak činím... :roker

Ke stažení je zde :super :

http://www.jwolf.cz/peugeot/OZ_Sebetov_2008.pdf

Výhercům ještě jednou gratuluji :potlesk

Myslel jsem, že to bude daleko horší a většina vás vůbec nepřijede do cíle... :aut

To jako že nám upadnou kola na silnici v havarijním stavu, že:D:D:D:D

V pohodě, dík za gratulaci;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl bych dvě otázky:

1. Budou k dispozici také správné odpovědi (tedy kromě zdravotního testu, protože když jsem to viděl :o, tak mne málem museli skládat do protišokové polohy :)).

2. Počítaly se nakonec poslední dvě disciplíny (zdravověda a bazén), když to někomu překazil déšť :myslim?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Trundik

Poslední dvě disciplíny nebyly hodnoceny - zdravověda a bazén či běh s kelímkem a sice proto, že většina lidí tyto nemohla kvůli počasí absolvovat.

Tak to je škoda, protože to byla naše jediná záchrana. Ten zdravotní test totiž museli všichni pokazit (pokud neměli v týmu zdravotníka jako my ;)) no a potom jsme ještě lezli do studené vody na prkno. Snad to příště vyjde celé :super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Orienťák byl SUPER, jenom by mě zajímalo, kde se mohla stát chybka, že jsme se tak špatně umístili :myslim:myslim

Já si před Šebetovem říkal, že ho nepojedem, abych si nekazil skóre. Asi už jsem za zenitem, tak možná pžetanu OZ jezdit ... :nevim:)

Já taky nechtěl jet, ale Jirka Wolf a Vix mě ukecali. :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Neon

Orienťák byl SUPER, jenom by mě zajímalo, kde se mohla stát chybka, že jsme se tak špatně umístili :myslim:myslim

Já si před Šebetovem říkal, že ho nepojedem, abych si nekazil skóre. Asi už jsem za zenitem, tak možná pžetanu OZ jezdit ... :nevim:)

Já taky nechtěl jet, ale Jirka Wolf a Vix mě ukecali. :)

No vidíš, a dobřes udělal :super (narozdíl ode mě...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Test

• jaký je oficiální název Peugeot-clubu dle nových stanov – Peugeot Club Amis de Lion

• kdo je v současnosti ve vedení Peugeot-clubu (bez rozlišení revizka a výkonný výbor) – Medvěd, JirkaP, Pe.Tr, Vvitty, Netopýrka, Trundik, Garfield;

• v kolika karosářských variantách se v současnosti prodává model 407 – tři – sedan, SW, coupe;

• kolik kilometrů dálnice D6 je v současnosti v provozu – 0 – dálnice D6 neexistuje;

• jaký model vozidla Peugeot v současnosti jezdí závody rally v divizi S2000 – Peugeot 207;

• Který vůz značky Peugeot se zúčastnil závody 24 hodin le Mans? – Peugeot 908

• Jak se nazývá model vozu Partner a Expert v „luxusním, resp. osobním“ provedení - teepee

• Jak je nejslabší naftový motor dodávaný do osobních vozů Peugeot (stačí objem) a klik má válců – 1,4 HDI, 4 válce

• Jakou barvu karoserie a čalounění mívaly špičkové modely Peugeot označovány Rolland Garos – tmavě zelená metalíza, bílé (krémové, světlé) čalounění

• Jaký model značky peugeot přijde na český trh v září 2008 – Peugeot 308 SW

[upravil dne 16/7/2008 Trundik]

[upravil dne 16/7/2008 Trundik]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TK blinky - při výjezdu od startu měl být levý blinkr a ihned následovala křižovatka, kde měl být pravý blinkr

TK radar - při vjezdu do Šebetova byl radar, který jsme kontrolovali (někteří projeli kolem radaru vícekrát)

Hasičské dovednosti ve 2. etapě - čas věděl každý sám. Kdo měl pod 30 sekund, nebyla žádná penalizace

Tipování vzdáleností - dlouhé vzdálenosti - odchylka o 1 metr - 10 trestných bodů, krátké vzdálenosti - odchylka o 1 cm - 10 trestných bodů.

Co se týče sběru fáborků, tak poslední fáborek byl vynechán, protože někteří kolem něj nemohli projít - jednalo se o ty, které jsme sbírali za deště, ale stejně jej nikdo nepřinesl. (byl v posledním klesání, cca 10 metrů vlevo od cesty na stromě.

K 1. etapě musí své napsat Jirka Wlk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dopadlo to jak to dopadlo jen o tom testu jsme se dozvěděli víceméně až teď. Tak nevím jak to brát. :myslim :myslim:myslim:myslim Déšť udělal svoje. :(

P.S. Taky jsem nějak nepochopil v itineráři tvar 1 kreslené křižovatky kde byla hlavní silnice podél a šipka směrem nahoru, ale nějak mi tam chyběla příjezdový směr, který měl být odspodu jak bylo popsáno ve vysvětlivkách. :myslim

Hlavně že jsme dojeli a došli (ikdyž malinko víc promočení než bylo zdrávo). :)

[upravil dne 16/7/08 Dave_k]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dave_k

Dopadlo to jak to dopadlo jen o tom testu jsme se dozvěděli víceméně až teď. Tak nevím jak to brát. :myslim :myslim:myslim:myslim Déšť udělal svoje. :(

P.S. Taky jsem nějak nepochopil v itineráři tvar 1 kreslené křižovatky kde byla hlavní silnice podél a šipka směrem nahoru, ale nějak mi tam chyběla příjezdový směr, který měl být odspodu jak bylo popsáno ve vysvětlivkách. :myslim

Hlavně že jsme dojeli a došli (ikdyž malinko víc promočení než bylo zdrávo). :)

[upravil dne 16/7/08 Dave_k]

Je možný, že už tam nikdo nebyl. Šli jste celkem pozdě, tak jste se asi minuli. Na testu byla Jitka a bylo to hned, jak se vyšlo z lesa na asfaltku nahoře (byl tam takovej velkej plac u lesa).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

Trundik: diky za objasneni, levej tam asi nebyl ale pravej urco takze nevim za co 200.. to je ale ted uz celkem jedno, jak se rika \"winner is winner\":)

Tak k tomu dá vysvětlení určitě Jirka, protože s první etapou nemám moc co do činění. Ani co se týče hodnocení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...