Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

PODĚKOVÁNÍ POŘADATELŮM ZA DOBŘE PŘIPRAVENOU AKCI


kobra

Recommended Posts

Chci poděkovat Chinchile, Jirkovi Volfovi, Trundikovi, Koudakovi, Garfieldovi, Petre-Lee a všem dalším co se podíleli na přípravách, realizaci, samotné organizaci průběhu a navíc nedobrovolně i likvidaci škod až po zdárné předání kempu po akci PEUGEOT CLUB - ŠEBETOV 2008.

Díky moc

PEUGEOT 405 D

Peavey + DJ Genius

PEUGEOT 205 GR

Klempa + Mara

PEUGEOT 205 CTI

Kobra + Vřískot

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem už taky zdárně dorazil domů a vpohodě.. a taky děkuju všem za supr sraz a celkově i za pomoc.. ti co byli vědí.....

Byl to hezký víkend až na to hnusný počasí ale to se hold nedá tušit a předpovídat,že bude skoro celý víkend pršet a bude docela hnusně.

Jinak co se týká fotek založím extra vlákno pokud ještě není a tam prosím aby pokud to jen bude možbý VŠICHNI členové pouze dávali odkazy. Díky. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: John

Tak jsem už taky zdárně dorazil domů a vpohodě.. a taky děkuju všem za supr sraz a celkově i za pomoc.. ti co byli vědí.....

Byl to hezký víkend až na to hnusný počasí ale to se hold nedá tušit a předpovídat,že bude skoro celý víkend pršet a bude docela hnusně.

Jinak co se týká fotek založím extra vlákno pokud ještě není a tam prosím aby pokud to jen bude možbý VŠICHNI členové pouze dávali odkazy. Díky. :papa

použij raději FTP klubu a admini ty fotky pak přesunou do centrální fotogalerie.... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: @re

Původně zaslal: John

Tak jsem už taky zdárně dorazil domů a vpohodě.. a taky děkuju všem za supr sraz a celkově i za pomoc.. ti co byli vědí.....

Byl to hezký víkend až na to hnusný počasí ale to se hold nedá tušit a předpovídat,že bude skoro celý víkend pršet a bude docela hnusně.

Jinak co se týká fotek založím extra vlákno pokud ještě není a tam prosím aby pokud to jen bude možbý VŠICHNI členové pouze dávali odkazy. Díky. :papa

použij raději FTP klubu a admini ty fotky pak přesunou do centrální fotogalerie.... ;)

Neboj moje fotky ze srazů jsou vždycky jak na FTP clubu tak u mě na prohlížení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také se velmi rád prřidávám k díkům za tradičně povedený sraz (včetně netradičně aktivního orienťáku :) ) -alespon zde, protoože v době odjezdu nejak nebyly poradatelé v dosahu abych to udělal i osobně...

Marline: jinak taky držím palce aby to doma dopadlo dobře... -a moje lano mi kdyžtak shovej do nejakýho dalšího srazu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: boltn 406

taky už sme v pohodě dorazili domů, moc moc děkujeme Renči , Jirkovi........ za pěkný víkend, do stanu nám nepršelo a pivko bylo dobrý takže O.k. Jo taky děkujeme Marlinovi za zpestření dne, a hlavně ať ho maminka nezabije...... Jo marline ozvi se jak si dopadl...:D:papa

Tak to snad ani nechtějte vědět..... A jak dopadne doma je už druhá věc... Vážně zajímavý den...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) Velký (ale opravdu velký) dík všem organizátorům srazu. A také dalším, kteří se na něm podíleli, aby všichni mohli odjet domů. ;)

2) Počasí bylo fajn, sice přeháňka (čti: menší průtrž mračen) zamrzela, ale i tak to bylo počasí skvělé (mohlo být i hůř).

3) Jo, dojel jsem v pořádku. ;)

Ještě jednou díky, byl to super a fajn víkend. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se taky přidávám k poděkování orgazátorům za super víkend, dost dobrej orienťák, díky tomu pochodu lesem.:D Prostě paráda, až na ten déšť, ale to se dá přežít. Dík

Jo dojel jsem v pohodě, za dvě hoďky jsem byl doma, jen jsem se doteď válel ve vaně:D Fotky budou nejspíš večer nebo až zítra;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...