Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kotouce v zadu 206


LK7R

Recommended Posts

Chtel jsem se optat. Sem takovej technickej anti-talent. Mam na moji 206 v zadu bubnovy brzdy. No a moc rad bych mel kotouce i v zadu. Mam sice jen 1.4 ale zato ji davam huste pokourit a dost casto jezdim hooodne moc rychle. Z toho vyplyva ze bych celkem rad pripadne i hooodne rychle rad zabrzdil :). Tak neviiim jestli by tam sli dat dozadu nejaky kotouce popripade jak moc by to bylo narocne/nakladne hodit na cely auto jinou brzdbou soustavu - vetsi kotouce na vsechny 4 kola. Poradite?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám 206 xs a stejný problém, vzadu bubny. Taky mi přišlo, že to moc nebrzdí, mám srovnání s 306 s kotoučovkama a bohužel to potvrdily i srovnávací testy, kdy 206 měla s konkurencí dost problémy. Bohužel jediné řešení je použití kotoučovek s modelu GT, XS 16v, nebo HDI, ale zatím nevím jestli jsou shodné přední kotouče, jinak by to totiž mohlo vzadu brzdit více než vpředu a je jasné, jak by to dopadlo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...