Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Fabia má problém: Dacia Sandero za 180 tisíc


Kurt

Recommended Posts

  • O 3 týdny později...

fuj, grc! cely zadok ma nechutny! a tie obute ziletky.... brrrrr :bojim radsej by som si kupil 1007ku, sry ale u mna je stale dacia len nejake \"no-name\" znacka... sice by renault, no ale.... nie, a nova fabia je tiez hnusna, omnoho krajsia je ten druhy model (myslim, ze sa vola 08) od fabie, tie su pekne.... - to cele je moj skromny nazor....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

mně se dacia celkem líbí až na ten zadek, ale i na ten bych si za chvíli zvyknul :). Nedávno, je to tak měsíc zpátky si byl pán přihlásit úplně novou dácii a ani s ní nebyl u úřadu, protože už potřebovala opravit v servisu :bojim. Ale vim o jedný fábii, která taky moc daleko neujela :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mal som tu cest jazdit s loganom asi tyzden a musim povedat ze je to o dost horsie auto ako fabia..

bol tam motor ak si dobre pamtam nejaky 1.4, otacky mu koncili niekde pri 5500,

max som s nim dal 160 (tacho) aj to som sa najprv rozbehol z kopca.

kufor celkom velky, len sa nedali sklopit sedacky takze lyze, bord v ziadnom pripade..

sandero ale urcite prerazi na nase trhy.. ak si tam aj dokupite nejaku vybavu atd tak stale to vychadza lacnejsie ako fabia bez vybavi..

no nechcem si predstavit tu cakaciu dobu na nu..

btw logan = thalia nie?

spoluziak na nej jazdi a chudak snowboard a lyze riesi tak ze spolujazdcovu sedacku da do lezatej polohy tam to polozi a brat sedi za nim :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

To rct206-nevím jak u tebe ale gumy 185/65R14 u mne nejsou žiletky.za žiletky bych považoval gumy se šířkou pod 165.

Díval jsem se na její stránky a s motorizací a výbavou dle mé představy je za 250 000kč,fába v žebráku je o chlup levnější.a pokud to za pár let bude možné,tak,asi do sandera půjdu.

U škodovek mi v podstatě vadí jen to co mi řekl jedem pablb- \"Ty nejseš vlastenec,nemáš české auto!\"-prostě pro spoustu z nás je to to nejlepší co jezdí po silnicích.

Vždy jsem říkal,že radši stodvácu než fávo či feldu.Měl jsem možnost služební dlouhou feldou jet,překvapil mne vnitřní prostor a navíc jako 1,3 je docela svižná (plně obsazená-dva clapi přes metrák,jeden+-90 a druhý kolem 70 a kufr plný tesařskýho cajku)-takže jsem musel změnit svůj názor na toto auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
Původně zaslal: Mishanthrope

Původně zaslal: MirasCC

Původně zaslal: Mishanthrope

Fabia je problém sama o sobě. Hlavně na silnici :bacha

Copek? Furt tě předjížděj a nemůžeš to přenést přes srdce? :D

Zatím mě předjela jen jedna a té jsem to v zápětí natřel :cool:

ten problém těch lidí co Fabii nesnášej bude asi někde uplně jinde... tim samozrejmě nic proti Peugeotu (co jinýho asi mam v garáži), ale tyhle názory že \"Fabia je problém sama o sobě\" mě fakt dostávaj.. :blablabla

post-0-14109603495736_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mishanthrope

A co kvalita? To ukáže až čas. Loganů jezdí stále hodně, tak na tom asi nebudou zase tak zle. Njn, \"Fabia má problém: Dacia Sandero za 180 tisíc\" :potlesk

ten samej problém má i Peugeot 207 když jsou s Fabií konkurenti ne? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten problém těch lidí co Fabii nesnášej bude asi někde uplně jinde... tim samozrejmě nic proti Peugeotu (co jinýho asi mam v garáži), ale tyhle názory že \"Fabia je problém sama o sobě\" mě fakt dostávaj.. :blablabla

No autotipu bych moc nevěřil v recenzích, hlavně ohledně vnitřního prostoru. Fábie je ve vnitř menší než 207ma a s kufrem to taký není tak slavné jak píší. Zkusil jsem si i jízdní vlastnosti fabky a taky to nebylo takové jako to o čem píšou. S píše mě vadí, že v časákách dělají ze škodovek málem super auta a z jiných aut autsajdry, hlavně z Francouzů. Aut jsem prostřídal dost a rád je i porovnávám a zkouším, ale ze škodovek jsem dost znechucený. Málo muziky za dost peněz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mishanthrope

ten problém těch lidí co Fabii nesnášej bude asi někde uplně jinde... tim samozrejmě nic proti Peugeotu (co jinýho asi mam v garáži), ale tyhle názory že \"Fabia je problém sama o sobě\" mě fakt dostávaj.. :blablabla

Stačí ti tohle?

by mě zajímalo co by mi na tom mělo stačit?

na stránkách Fiatu se dozvíš že Fiati jsou nejlepší auta na světě, na stránkách Lady se dozvíš že jsou to nejlepší auta na světě, tak jsem ani nečekal že bych se tady taky nedozvěděl že Peugeoti jsou nejlepší auta na světě...

no a když tomu nenahrávaj testy tak je jasný že se tady o nich bude psát jsou neobjektivní, zaplacený, atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: P.avel

Původně zaslal: Mishanthrope

ten problém těch lidí co Fabii nesnášej bude asi někde uplně jinde... tim samozrejmě nic proti Peugeotu (co jinýho asi mam v garáži), ale tyhle názory že \"Fabia je problém sama o sobě\" mě fakt dostávaj.. :blablabla

Stačí ti tohle?

by mě zajímalo co by mi na tom mělo stačit?

na stránkách Fiatu se dozvíš že Fiati jsou nejlepší auta na světě, na stránkách Lady se dozvíš že jsou to nejlepší auta na světě, tak jsem ani nečekal že bych se tady taky nedozvěděl že Peugeoti jsou nejlepší auta na světě...

no a když tomu nenahrávaj testy tak je jasný že se tady o nich bude psát jsou neobjektivní, zaplacený, atd.

Trochu bych se uklidnil bejt Tebou. To, že Fabia 2 není nijak extra povedený auto, to víme všichni a to, že Škodovce teče do bot taky.. Co se týká objektivnosti, tento klub je jedním z těch objektivnějších, to, že jeden člověk řekne, že je Peugeot nejlepší auto na světě, to je blbost, Peugeot není špatnej a je to volba každýho z nás co si koupíme, ale to, že na VW clubu jsou jen narcisové, který viděj jenom VW a nic jinýho, všechno ostatní je pod úroveň, to je tvrdej fakt, bohužel. Je tu spousta lidí, kteří mají i jiná auta, než Peugeot a ty značky jsou rozličné.

Co se týká Sandera, se Sanderem jezdím denně, protože jsem jejím prodejcem a s Fabií 2 také. Za ty peníze sám za sebe říkám, že bych šel raději do Sandera, než do Fabie, za ty peníze dostane člověk víc.

Co se týká crashtestů, Sandero má slabou ochranu chodců, ale to mě, jako řidiči, když to narvu do stromu bude v tu chvíli fuk. Jinak nijak nezaostává.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: P.avel

Původně zaslal: Mishanthrope

ten problém těch lidí co Fabii nesnášej bude asi někde uplně jinde... tim samozrejmě nic proti Peugeotu (co jinýho asi mam v garáži), ale tyhle názory že \"Fabia je problém sama o sobě\" mě fakt dostávaj.. :blablabla

Stačí ti tohle?

by mě zajímalo co by mi na tom mělo stačit?

na stránkách Fiatu se dozvíš že Fiati jsou nejlepší auta na světě, na stránkách Lady se dozvíš že jsou to nejlepší auta na světě, tak jsem ani nečekal že bych se tady taky nedozvěděl že Peugeoti jsou nejlepší auta na světě...

no a když tomu nenahrávaj testy tak je jasný že se tady o nich bude psát jsou neobjektivní, zaplacený, atd.

Trochu bych se uklidnil bejt Tebou. To, že Fabia 2 není nijak extra povedený auto, to víme všichni a to, že Škodovce teče do bot taky.. Co se týká objektivnosti, tento klub je jedním z těch objektivnějších, to, že jeden člověk řekne, že je Peugeot nejlepší auto na světě, to je blbost, Peugeot není špatnej a je to volba každýho z nás co si koupíme, ale to, že na VW clubu jsou jen narcisové, který viděj jenom VW a nic jinýho, všechno ostatní je pod úroveň, to je tvrdej fakt, bohužel. Je tu spousta lidí, kteří mají i jiná auta, než Peugeot a ty značky jsou rozličné.

Co se týká Sandera, se Sanderem jezdím denně, protože jsem jejím prodejcem a s Fabií 2 také. Za ty peníze sám za sebe říkám, že bych šel raději do Sandera, než do Fabie, za ty peníze dostane člověk víc.

Co se týká crashtestů, Sandero má slabou ochranu chodců, ale to mě, jako řidiči, když to narvu do stromu bude v tu chvíli fuk. Jinak nijak nezaostává.

hele já jsem klidnej celou dobu:)

to jestli je nebo neni Fabia 2 povedený auto je věc názoru a asi to těžkou posouděj lidi z fanklubu jiný značky... možná neni uplně nejkrásnější ale když má dobrý kola tak ošklivá není ;) Ale znova říkam že to je věc názoru a vkusu...(a ten má každej jinej) ;)

a asi každý automobilce v době finanční krize teče trošku do bot, jen si vzpomeň autosalon Paříž ´08 a na vyhozený dělníky z Renaultu co tam předvedli :myslim

celý to je jenom o tom že mi názor \"Fabia je problém sama o sobě. Hlavně na silnici :bacha\" přišlo jako trošku mimo mísu.. a s objektivností to nemá nic společnýho, ale nikdy jsem neřek že Peugeot by byl nějak špatnej ;)

jinak myslim že už to je zbytečný se tady dál k tomu do nekonečna vyjadřovat.. lepší je rozebírat věcný témata nebo si v pohodě pokecat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: P.avel

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: P.avel

Původně zaslal: Mishanthrope

ten problém těch lidí co Fabii nesnášej bude asi někde uplně jinde... tim samozrejmě nic proti Peugeotu (co jinýho asi mam v garáži), ale tyhle názory že \"Fabia je problém sama o sobě\" mě fakt dostávaj.. :blablabla

Stačí ti tohle?

by mě zajímalo co by mi na tom mělo stačit?

na stránkách Fiatu se dozvíš že Fiati jsou nejlepší auta na světě, na stránkách Lady se dozvíš že jsou to nejlepší auta na světě, tak jsem ani nečekal že bych se tady taky nedozvěděl že Peugeoti jsou nejlepší auta na světě...

no a když tomu nenahrávaj testy tak je jasný že se tady o nich bude psát jsou neobjektivní, zaplacený, atd.

Trochu bych se uklidnil bejt Tebou. To, že Fabia 2 není nijak extra povedený auto, to víme všichni a to, že Škodovce teče do bot taky.. Co se týká objektivnosti, tento klub je jedním z těch objektivnějších, to, že jeden člověk řekne, že je Peugeot nejlepší auto na světě, to je blbost, Peugeot není špatnej a je to volba každýho z nás co si koupíme, ale to, že na VW clubu jsou jen narcisové, který viděj jenom VW a nic jinýho, všechno ostatní je pod úroveň, to je tvrdej fakt, bohužel. Je tu spousta lidí, kteří mají i jiná auta, než Peugeot a ty značky jsou rozličné.

Co se týká Sandera, se Sanderem jezdím denně, protože jsem jejím prodejcem a s Fabií 2 také. Za ty peníze sám za sebe říkám, že bych šel raději do Sandera, než do Fabie, za ty peníze dostane člověk víc.

Co se týká crashtestů, Sandero má slabou ochranu chodců, ale to mě, jako řidiči, když to narvu do stromu bude v tu chvíli fuk. Jinak nijak nezaostává.

hele já jsem klidnej celou dobu:)

to jestli je nebo neni Fabia 2 povedený auto je věc názoru a asi to těžkou posouděj lidi z fanklubu jiný značky... možná neni uplně nejkrásnější ale když má dobrý kola tak ošklivá není ;) Ale znova říkam že to je věc názoru a vkusu...(a ten má každej jinej) ;)

a asi každý automobilce v době finanční krize teče trošku do bot, jen si vzpomeň autosalon Paříž ´08 a na vyhozený dělníky z Renaultu co tam předvedli :myslim

celý to je jenom o tom že mi názor \"Fabia je problém sama o sobě. Hlavně na silnici :bacha\" přišlo jako trošku mimo mísu.. a s objektivností to nemá nic společnýho, ale nikdy jsem neřek že Peugeot by byl nějak špatnej ;)

jinak myslim že už to je zbytečný se tady dál k tomu do nekonečna vyjadřovat.. lepší je rozebírat věcný témata nebo si v pohodě pokecat :)

Řídil jsi to auto? Mě to nepřipadá jako krok vpřed a už vůbec ne jako něco extra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...