Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Fabia má problém: Dacia Sandero za 180 tisíc


Kurt

Recommended Posts

Původně zaslal: Mishanthrope

Původně zaslal: MirasCC

Původně zaslal: Mishanthrope

Fabia je problém sama o sobě. Hlavně na silnici :bacha

Copek? Furt tě předjížděj a nemůžeš to přenést přes srdce? :D

Zatím mě předjela jen jedna a té jsem to v zápětí natřel :cool:

No ,když musíš tak musíš,no,ale jinak ,jak malí klucí,jak málo stačí k radosti,viď,hlavně opatrně s tim honěnim,bylo by škoda toho tvýho mazla:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mishanthrope

Zatím mě předjela jen jedna a té jsem to v zápětí natřel :cool:

Tak to trochu rozviň, co ti na Fábii vadí. Takhle je to jen další nesmyslnej výkřik do tmy, kterej působí dojmem že si zkoušíš vyléčit nějaký mindráky.

S Fábií sem rok jezdil, vyměnil sem jí za 206. Ale nic proti ní nemám, rozhodně ke zvýšení sebevědomí nepotřebuju všude chodit a vykřikovat jakej je Fabia šrot a 206 dokonalý auto.

Včera sem se domů vracel zapůjčenou, všemi proklínanou, Fabií 1.2 HTP, MR2005. Páč sem měl celkem naspěch, tak sem jel rychle (což nutně nemusí znamenat, že poruším veškerý dopravní předpisy který existujou). Za ceeelou tu cestu (cca 100km) sem potkal jediný auto, který mě nebrzdilo, ale měl přibližně stejný tempo jako já.

Jeden příklad za všechny: Ono je to úžasný, že v tom Accordu má skvělej motor V-TEC, ale co je to platný, když se s tím do kopce táhne 70?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MirasCC

Původně zaslal: Mishanthrope

Zatím mě předjela jen jedna a té jsem to v zápětí natřel :cool:

Tak to trochu rozviň, co ti na Fábii vadí. Takhle je to jen další nesmyslnej výkřik do tmy, kterej působí dojmem že si zkoušíš vyléčit nějaký mindráky.

S Fábií sem rok jezdil, vyměnil sem jí za 206. Ale nic proti ní nemám, rozhodně ke zvýšení sebevědomí nepotřebuju všude chodit a vykřikovat jakej je Fabia šrot a 206 dokonalý auto.

Včera sem se domů vracel zapůjčenou, všemi proklínanou, Fabií 1.2 HTP, MR2005. Páč sem měl celkem naspěch, tak sem jel rychle (což nutně nemusí znamenat, že poruším veškerý dopravní předpisy který existujou). Za ceeelou tu cestu (cca 100km) sem potkal jediný auto, který mě nebrzdilo, ale měl přibližně stejný tempo jako já.

Jeden příklad za všechny: Ono je to úžasný, že v tom Accordu má skvělej motor V-TEC, ale co je to platný, když se s tím do kopce táhne 70?

Akorát se mi nelíbí design, hlavně u dvojkové řady. A hlavně dvojka kombík zezadu vypadá jako krabice. Toť vše. Jinak s tím předjížděním to byla samozřejmě sranda :D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vida, takže argumenty nejsou ;) Krom designu, jehož vnímání je věcí čistě individuální. Což mi přijde jako argument dost chabej, vzhledem k tomu že z mýho subjektivního úhlu pohledu 207 v designu nad Fabií určitě nevítězí.

Ad Sandero: Nemyslím si, že by se z toho měl stát nějakej prodejní trhák, i když poměr cena/užitná hodnota se zdá být poměrně slušnej. Image automobilky ještě není úplně ideální a řek bych že pár let ještě potrvá, než bude minulost zapomenuta. Hodně lidí se nad tím jen ušklíbne, aniž by měli snahu se s autem blíž seznámit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MirasCC

No vida, takže argumenty nejsou ;) Krom designu, jehož vnímání je věcí čistě individuální. Což mi přijde jako argument dost chabej, vzhledem k tomu že z mýho subjektivního úhlu pohledu 207 v designu nad Fabií určitě nevítězí.

Ad Sandero: Nemyslím si, že by se z toho měl stát nějakej prodejní trhák, i když poměr cena/užitná hodnota se zdá být poměrně slušnej. Image automobilky ještě není úplně ideální a řek bych že pár let ještě potrvá, než bude minulost zapomenuta. Hodně lidí se nad tím jen ušklíbne, aniž by měli snahu se s autem blíž seznámit.

Já jsem akorát psal, že se mi fabka nelíbí. A to je přece má osobní věc. A raději se na ni dívám v zrcátku, než před sebou, ze předu není tak moc ošklivá :nevim. Tak je raději nechávám za sebou. Stejně tak, jako se tobě nelíbí 207, i když nechápu, co se ti na ni nelíbí!!!!! :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mishanthrope

... i když nechápu, co se ti na ni nelíbí!!!!! :myslim

Třeba ta vobrovská rozšklebená tlama vepředu? Nebo ty vobrovský světla? Či řešení předního nárazníku, kterej je přímo hovadsky velkej? Zpětný zrcátka? To jen tak v rychlosti shrnutí toho hlavního asi bych mohl pokračovat.

Ale dyť to sám píšeš, že fakt, že se ti Fabia nelíbí je čistě tvůj boj. Máš recht, neberu ti to. To sem psal v předchozím příspěvku, že vnímání designu je záležitostí značně individuální. Tak nevím proč se čílíš ;)

Nicméně ani jeden z tvých následných příspěvků zatím nevysvětluje ani nepodkládá ten první, na základě kterýho vzniká tahle diskuze, kde píšeš, cituji: \"Fabia je problém sama o sobě. Hlavně na silnici\"

Proč by měla být Fabia na silnici problémem? Má snad nějakou vlastnost, která by ovlivňovala bezpečnost silničního provozu? Bo pročpak :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MirasCC

Původně zaslal: Mishanthrope

... i když nechápu, co se ti na ni nelíbí!!!!! :myslim

Třeba ta vobrovská rozšklebená tlama vepředu? Nebo ty vobrovský světla? Či řešení předního nárazníku, kterej je přímo hovadsky velkej? Zpětný zrcátka? To jen tak v rychlosti shrnutí toho hlavního asi bych mohl pokračovat.

Ale dyť to sám píšeš, že fakt, že se ti Fabia nelíbí je čistě tvůj boj. Máš recht, neberu ti to. To sem psal v předchozím příspěvku, že vnímání designu je záležitostí značně individuální. Tak nevím proč se čílíš ;)

Nicméně ani jeden z tvých následných příspěvků zatím nevysvětluje ani nepodkládá ten první, na základě kterýho vzniká tahle diskuze, kde píšeš, cituji: \"Fabia je problém sama o sobě. Hlavně na silnici\"

Proč by měla být Fabia na silnici problémem? Má snad nějakou vlastnost, která by ovlivňovala bezpečnost silničního provozu? Bo pročpak :myslim

Já se nijak nečílím :grr, ale fabku prostě nemusím. A když ji vidím, ohrožuje mou bezpečnost :ticho. To myslím úplně stačí :mrk.

No a že má 207 všechno velké? Inu, je to velké auto. A zkus dát na velké auto malý nárazník, to by vypadalo blbě, ne? :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MirasCC

Včera sem se domů vracel zapůjčenou, všemi proklínanou, Fabií 1.2 HTP, MR2005. Páč sem měl celkem naspěch, tak sem jel rychle (což nutně nemusí znamenat, že poruším veškerý dopravní předpisy který existujou). Za ceeelou tu cestu (cca 100km) sem potkal jediný auto, který mě nebrzdilo, ale měl přibližně stejný tempo jako já.

... a díval jsi se na spotřebu ??? Já jsem jel s 1,2 htp krátká verze 285km (jezdím s každým autem přibližně stějně - i se svojím) a spotřeba 8,9. Na tak slabej motor úplná bída. Děkuji nesci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarinek

... a díval jsi se na spotřebu ???

Nedíval, anžto palubním PC nebyl mnou proháněný kousek vybaven :) Akorát vím, že sem těsně před jízdou natankoval plnou a za celou cestu se pak rafička ani nehnula. Na dotankování do plný a tedy zjištění kolik dinosarů sem po cestě upálil nezbýval čas.

Ale že to nežere každopádně netvrdím, Odpovídající spotřeba vzhledem k podávaným jízdním výkonům by byla tak 3l/100km. Ale myslím že tohle je společněj neduh všech malejch zážehovejch motorů. Ono je to sice malý, ale aby to jelo, musí se to točit a pak to žere. Nebo si myslíte že Sandero s motorem 1,4 bude jezdit za pět litrů? Či snad 207 s motorem 1,4 jezdí za pět?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MirasCC

Nebo si myslíte že Sandero s motorem 1,4 bude jezdit za pět litrů? Či snad 207 s motorem 1,4 jezdí za pět?

207 1,4 VTi 95k 5dv. jezdí do 7l/100km. Má to kolega z práce a i jsem si to vyzkoušel. Samozřejmě při běžném jezdění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MirasCC

Původně zaslal: jarinek

... a díval jsi se na spotřebu ???

Nedíval, anžto palubním PC nebyl mnou proháněný kousek vybaven :) Akorát vím, že sem těsně před jízdou natankoval plnou a za celou cestu se pak rafička ani nehnula. Na dotankování do plný a tedy zjištění kolik dinosarů sem po cestě upálil nezbýval čas.

Ale že to nežere každopádně netvrdím, Odpovídající spotřeba vzhledem k podávaným jízdním výkonům by byla tak 3l/100km. Ale myslím že tohle je společněj neduh všech malejch zážehovejch motorů. Ono je to sice malý, ale aby to jelo, musí se to točit a pak to žere. Nebo si myslíte že Sandero s motorem 1,4 bude jezdit za pět litrů? Či snad 207 s motorem 1,4 jezdí za pět?

Ale jen tak na dojetí v nouzi je dobrá i fabka, co jezdí za 9. Důležité je, že jedeš. A navíc nemáš zbytečně moc velká světla, tak vlastně ani (raději) nevidíš, kam jedeš. A že místo tachometrových 150 jedeš stěží 120, to už je jen taková piha na kráse... :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mishanthrope

Ale jen tak na dojetí v nouzi je dobrá i fabka, co jezdí za 9. Důležité je, že jedeš. A navíc nemáš zbytečně moc velká světla, tak vlastně ani (raději) nevidíš, kam jedeš. A že místo tachometrových 150 jedeš stěží 120, to už je jen taková piha na kráse... :super

Ale no tak :) To fakt zní jak kdyby si měl konkrétně z Fábky nějakej mindrák a silnejma řečma tady sis ho zkoušel vyléčit :) Seděl si v tom někdy? Kolik si s ní najel kilometrů, že jí tu tak odsuzuješ? Jak dlouho máš 207mu? Co za auta si řídil předtím?

Ale budiž, po x příspěvcích jsem z tebe dostal první argument podporující tvé původní prohlášení, že je Fabia sama o sobě na silnici nebezpečná. Mizerná svítivost. Na základě čeho vynášíš tento soud, ptám se?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale budiž, po x příspěvcích jsem z tebe dostal první argument podporující tvé původní prohlášení, že je Fabia sama o sobě na silnici nebezpečná. Mizerná svítivost. Na základě čeho vynášíš tento soud, ptám se?

Třeba se stačí podívat ve tmě, světla jsou na autě, abys viděl i v noci, víš :D A čím tě fabka tak okouzlila?

To ozzy1956: za měsíc mi bude 16 :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ozzy1956

Chlapi--kolik máte roků??? 15?:myslim

Heh, asi to tak vypadá, viď? :D

Dobrá tedy, končím nesmyslnou nikam nevedoucí diskuzi.

Fabia mě ničím neokouzlila, je to auto jako každý jiný. Ve srovnání se srovnatelnou konkurencí to není trhák, ani propadák. Má svý pro i proti, jako kterýkoliv jiný auto. Toť vše. Někomu se líbí Němec, někomu Francouz, jinýmu zas Korejec. Že se mi auto nelíbí ještě neznamená, že je to auto špatný a nemá tedy valného smyslu na něj při každý příležitosti házet nepodloženou špínu.

Co říkáš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...