Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Fabia má problém: Dacia Sandero za 180 tisíc


Kurt

Recommended Posts

Vypadá docela slušně:super Hatchback se bude prodávat líp než klasickej sedan. Pokud budou dělat i kombíka, mám adepta na nástupce 405ky. Je to kulatější než Logan a kvalita už je taky na trochu jiný úrovni. Laciný plasty v interiéru mi nevadí, nová Fóbie je má taky (umělohmotnej volant a řadička mluví za vše)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no celkem dobrej posun:potlesk, jsem zvedavej jak Dacia potahne dal a s cim prijde driv, jo pripomina mi to dost Clio, ale to se neni cemu divit.... :P

neni to tak dlouho co tu chtel nekdo kupovat nejaky peugeot retro \"made in Iran\", nebo co a za podobny penize, to bych sel radsi do Dacie, myslim ze je ted na vyvojovym stupni jako Skoda kdysi s Feldou.

Mimochodem nevite jestli ten dotycny toho peugeotka iranskyho nakonec koupil?:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno jo, ale novou 406 těžko, takže jak se v článku píše, pokud chce někdo nové auto, je to super volba za pár kaček. na to poskakování po vlasti české to pro většinu cílové skupiny naprosto stačí. jo abych nezapoměl - mě líbí :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Fiat Panda je za cca 150 tisíc.

ale jen v případě financování leasingem :bacha viz Fiat CR:

149 900,- Kč 1)

1) Cena platí v případě financování Fiat Credit, kdy zákazník navíc získává záruku na vozidlo 4 roky.

ceníková cena je 183400,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...