Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Blizzardův Wágen - tuning :D


Blizzard

Recommended Posts

Původně zaslal: paul jane

to honza406 : jo znam to :) tak je to pekne tak neni divu :)

to Scratch : to mi ani nerikej :) doufam ze novy majitel se bude starat jako ja :) co rikal tak je velice spokojen tak at mu slouzi jako me.

to rico1 : tak uvidime kdyz se nahdou sezene tak budu rad ale co jsem se o to zajimal tak se schani blbe ani na vrakaci je moc nemaj :( a nove stoji 2300,- coz je jako mazec.

myslim ze ji ma Shrek? Byl jsem u Pe.Tr, montovali jsme rozpernou tyc ke mne do auta a byl tam i jirkap, proste na ferovku prazsky DOMANSKY sraz :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Scratch

Původně zaslal: paul jane

to honza406 : jo znam to :) tak je to pekne tak neni divu :)

to Scratch : to mi ani nerikej :) doufam ze novy majitel se bude starat jako ja :) co rikal tak je velice spokojen tak at mu slouzi jako me.

to rico1 : tak uvidime kdyz se nahdou sezene tak budu rad ale co jsem se o to zajimal tak se schani blbe ani na vrakaci je moc nemaj :( a nove stoji 2300,- coz je jako mazec.

myslim ze ji ma Shrek? Byl jsem u Pe.Tr, montovali jsme rozpernou tyc ke mne do auta a byl tam i jirkap, proste na ferovku prazsky DOMANSKY sraz :-)

jseš vedle jak ta jedle

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Rico1

Hlavně do tý střechy ničim nebouchej. Dost věcí se dá vyrovnat podtlakem. Já takhle kvůli mé blbosti platil cca o 1000 víc. Podtlakem by to bylo hned, ale takhle jsem tam udělal hranky a oni to museli ještě tmelit.:nevim

Jo jinak kdyby ste někdo z vás Plzeňskej mi chtěli pomoc o víkendu s výměnou - olej, těsnění víka ventilů a olej.vany, lanovody, chladící kapalinu + vyčištění chladiče, brzd.kapalinu a odvzdušnění brzd atd. tak se klidně přihlaště :aut:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kekros

Původně zaslal: Rico1

Tak můžete zdrbat i moje auto. Bude k vidění na srazu v Šebetově. Je mi jasné že mi vyhodíte ven za plot. :roll

Tak já určitě ne. Mně se tvoje laguna líbila už když jsem jí viděl prvně. A ty pneu co mi dal Blizzard budu muset už příští rok vyměnit, ach jo :(. Ale zase jsem si zkusil jinej rozměr - Díky moc Blizzarde ;). PS: tu střechu jsem ještě nevyrovnal, asi budu muset k někomu zajet. Nevim jestli bych to sám zvládnul :myslim

no ony ty gumy byly především na dojetí. nic jsem za ně nechtěl a byly v o dost lepším stavu než ty tvoje původní :D .

že ty hrabeš na každý křižovatce? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: paul jane

to ravel : ten plot tan nedela moc pekne zakulisi :(

Koukám, že jsi taky pořídil nový autí. Naposled jsme se viděli na jaře u Boleváku. To to letí. :bojim

Co jsi udělal se sedanem? Já ho dal tchánovi. (Až mu vezmou papíry pro neschopnost, budu mít pěkně zachovalou 406 :aut )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: paul jane

to ravel : no leti to jako blazen sedan sel do sveta (pha city love :) ) kdyz jsem poridil tohle tak ted doufam ze bude slouzit tak dobre jako ten sedan :) a zatim to sedana predcilo :) vychytavkama :) snad na dalsim srazu se uvidime aby si videl na vlastni oci :)

lízátko paráda !!!

sedana uvidíme na 90% na 24. sraze :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: paul jane

to ravel : no leti to jako blazen sedan sel do sveta (pha city love :) ) kdyz jsem poridil tohle tak ted doufam ze bude slouzit tak dobre jako ten sedan :) a zatim to sedana predcilo :) vychytavkama :) snad na dalsim srazu se uvidime aby si videl na vlastni oci :)

Já taky upgradoval ;) : http://www.peugeot-club.cz/forum/viewthread.php?tid=41838

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

tak, moje kráska má první šrámek :(

hupsla mi při devadesátce z pangejtu s vysokou travou tak dva metry před přední nárazník srnka. Naštěstí to bylo mládě (odhadem tak 25kg), takže je v řiti jenom pravý světlo, páč do něj šla hlavou a na boku mam chlupatý lišty.

Potvora jedna :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...