Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak na tempomat – Fotodokumentace


Leo

Recommended Posts

Tak se chci pustit do tempomatu. Hledal jsem ve starších příspěvcích, ale už jsem nenašel fotografie co tam někdo přiložil (neplatný odkaz), ale jenom text. Teorie je mi jasná: potřebuji páčku, vypínač tempomatu, spínač na brzdu (protože tam mám jenom jeden) a povolení v BSI. Níže přikládám fotky jednotlivých míst (prosím potvrďte zda je to to správné místo) a ještě mám otázku k tomu spínači na brzdu: Je to ten stejný jako je na spojce (podle ServiceBoxu a ceny by měl být stejný a zároveň jiný než ten co už na brzdě je), abych věděl co chtít na vrakovištích, protože tam se podle čísel dílů moc neorientují :myslim? [upravil dne 6/8/08 Leo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Leo

Tak se chci pustit do tempomatu. Hledal jsem ve starších příspěvcích, ale už jsem nenašel fotografie co tam někdo přiložil (neplatný odkaz), ale jenom text.

Teorie je mi jasná: potřebuji páčku, vypínač tempomatu, spínač na brzdu (protože tam mám jenom jeden) a povolení v BSI. Níže přikládám fotky jednotlivých míst (prosím potvrďte zda je to to správné místo) a ještě mám otázku k tomu spínači na brzdu: Je to ten stejný jako je na spojce (podle ServiceBoxu a ceny by měl být stejný a zároveň jiný než ten co už na brzdě je), abych věděl co chtít na vrakovištích, protože tam se podle čísel dílů moc neorientují :myslim?

jake maš pačky pod volantem? kulate nebo ovalne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Leo

Tak se chci pustit do tempomatu. Hledal jsem ve starších příspěvcích, ale už jsem nenašel fotografie co tam někdo přiložil (neplatný odkaz), ale jenom text.

Teorie je mi jasná: potřebuji páčku, vypínač tempomatu, spínač na brzdu (protože tam mám jenom jeden) a povolení v BSI. Níže přikládám fotky jednotlivých míst (prosím potvrďte zda je to to správné místo) a ještě mám otázku k tomu spínači na brzdu: Je to ten stejný jako je na spojce (podle ServiceBoxu a ceny by měl být stejný a zároveň jiný než ten co už na brzdě je), abych věděl co chtít na vrakovištích, protože tam se podle čísel dílů moc neorientují :myslim?

jake maš pačky pod volantem? kulate nebo ovalne?

aha kulaté

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz uz se to tu probira (opet) ..chtel bych se zeptat jak je to s tempomatem na starou 406? Pe.Tre, ty sis ho podle toho co jsem se docet v jinym vlakne dodelaval. Muzes prosimte pro nas ostatni ve strucnosti napsat po cem a kde se pripadni zajemci museji podivat? Pripadne co je potom jeste potreba pridat?

Ja vim ze se to tu popisovalo mnohokrate, ale povetsinou pro novy model 406, pro stary jenom takove vystrely do tmy... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: švejk

kdyz uz se to tu probira (opet) ..chtel bych se zeptat jak je to s tempomatem na starou 406? Pe.Tre, ty sis ho podle toho co jsem se docet v jinym vlakne dodelaval. Muzes prosimte pro nas ostatni ve strucnosti napsat po cem a kde se pripadni zajemci museji podivat? Pripadne co je potom jeste potreba pridat?

Ja vim ze se to tu popisovalo mnohokrate, ale povetsinou pro novy model 406, pro stary jenom takove vystrely do tmy... :)

špatně jsi četl , já to dodělával tchánovi na new model s HDI a multiplexem , tedy stačilo mi pačka , kabel do řj a změna v bsi , co se tyka tempomatu do starych modelu tak je to problem , na vraku nesezenes a nove komplet vyjde skoro na 16000,- leda dotahnout nejakou bouračku ale to jsou zas extremy a třeba mě to za to nestoji.ale chtěl bych ho :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: švejk

kdyz uz se to tu probira (opet) ..chtel bych se zeptat jak je to s tempomatem na starou 406? Pe.Tre, ty sis ho podle toho co jsem se docet v jinym vlakne dodelaval. Muzes prosimte pro nas ostatni ve strucnosti napsat po cem a kde se pripadni zajemci museji podivat? Pripadne co je potom jeste potreba pridat?

Ja vim ze se to tu popisovalo mnohokrate, ale povetsinou pro novy model 406, pro stary jenom takove vystrely do tmy... :)

špatně jsi četl , já to dodělával tchánovi na new model s HDI a multiplexem , tedy stačilo mi pačka , kabel do řj a změna v bsi , co se tyka tempomatu do starych modelu tak je to problem , na vraku nesezenes a nove komplet vyjde skoro na 16000,- leda dotahnout nejakou bouračku ale to jsou zas extremy a třeba mě to za to nestoji.ale chtěl bych ho :D

:xvul ferry mi kdysi posilal odkaz na vrakoviste kde prave tahaji takovy ty \"luxusnejsi\" 406, uz jsem si tam vyhlidnul komplet kozenej interier, takze se kdyztak poptam po dvou tempomatech az pojedu kolem :):xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: švejk

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: švejk

kdyz uz se to tu probira (opet) ..chtel bych se zeptat jak je to s tempomatem na starou 406? Pe.Tre, ty sis ho podle toho co jsem se docet v jinym vlakne dodelaval. Muzes prosimte pro nas ostatni ve strucnosti napsat po cem a kde se pripadni zajemci museji podivat? Pripadne co je potom jeste potreba pridat?

Ja vim ze se to tu popisovalo mnohokrate, ale povetsinou pro novy model 406, pro stary jenom takove vystrely do tmy... :)

špatně jsi četl , já to dodělával tchánovi na new model s HDI a multiplexem , tedy stačilo mi pačka , kabel do řj a změna v bsi , co se tyka tempomatu do starych modelu tak je to problem , na vraku nesezenes a nove komplet vyjde skoro na 16000,- leda dotahnout nejakou bouračku ale to jsou zas extremy a třeba mě to za to nestoji.ale chtěl bych ho :D

:xvul ferry mi kdysi posilal odkaz na vrakoviste kde prave tahaji takovy ty \"luxusnejsi\" 406, uz jsem si tam vyhlidnul komplet kozenej interier, takze se kdyztak poptam po dvou tempomatech az pojedu kolem :):xvul

:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Leo

Původně zaslal: Pe.Tr

hod jsem cislo z ridici jednotky motoru , pokud nemas tu spravnou tak mas smolika

Na samolepce je 81274488. Je to ono?

jiný číslo tam není ? ma to mít 10 mist , je to BOSH?

Ještě je tam toto (na pokrčeném lístku): 4 9641608080

Přikládám fotku. Pokud to je ještě jinde, tak se na to znova mrknu (fotil jsem to narychlo, protože začínalo pršet).

post-0-14109601044028_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...