Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak na tempomat – Fotodokumentace


Leo

Recommended Posts

Původně zaslal: švejk

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: švejk

kdyz uz se to tu probira (opet) ..chtel bych se zeptat jak je to s tempomatem na starou 406? Pe.Tre, ty sis ho podle toho co jsem se docet v jinym vlakne dodelaval. Muzes prosimte pro nas ostatni ve strucnosti napsat po cem a kde se pripadni zajemci museji podivat? Pripadne co je potom jeste potreba pridat?

Ja vim ze se to tu popisovalo mnohokrate, ale povetsinou pro novy model 406, pro stary jenom takove vystrely do tmy... :)

špatně jsi četl , já to dodělával tchánovi na new model s HDI a multiplexem , tedy stačilo mi pačka , kabel do řj a změna v bsi , co se tyka tempomatu do starych modelu tak je to problem , na vraku nesezenes a nove komplet vyjde skoro na 16000,- leda dotahnout nejakou bouračku ale to jsou zas extremy a třeba mě to za to nestoji.ale chtěl bych ho :D

:xvul ferry mi kdysi posilal odkaz na vrakoviste kde prave tahaji takovy ty \"luxusnejsi\" 406, uz jsem si tam vyhlidnul komplet kozenej interier, takze se kdyztak poptam po dvou tempomatech az pojedu kolem :):xvul

nejake schema zapojeni jsem dneska nasel, vypada to pro verzi auta bez BSI.

Jinak da se sehnat neoriginalni univerzalni tempomat k dodelani cca 5000-7000 podle typu, dej si jen vyhledat do googlu \"univerzální tempomat\"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem byl v servisu na Peugeoty a když jsem se jich zeptal, tak prý bez multiplexu to aktivovat jednoduše nejde (je potřeba další řídící jednotka, která stojí 12000,-). Nějak se mi to nezdá a jediné co ve mě drží naději je, že WiZi to rozchodil a má přesně stejné auto o dva měsíce starší než já. Zítra najdu to číslo. Nebude mít třeba někdo diagnostiku na srazu v Šebetově, že by jsme se na to mrkli?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle téma mě moc zajímá. Nešlo by to u našich aut (moje je vyrobené 11/2000) dodělat nějak podobně, jako u starších modelů?

To dyla: Tvůj popis je na mně moc stručný. Mohl bys to rozepsat víc \"pro blbce\"?

[upravil dne 18/6/08 kajk]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kajk

Tak tohle téma mě moc zajímá. Nešlo by to u našich aut (moje je vyrobené 11/2000) dodělat nějak podobně, jako u starších modelů?

To dyla: Tvůj popis je na mně moc stručný. Mohl bys to rozepsat víc \"pro blbce\"?

[upravil dne 18/6/08 kajk]

:myslim:myslim:myslim

Vždyť ten Tvůj model tady právě řešíme. Jak jsem psal v prvním příspěvku (doplněno fotkami) měl by být potřeba jen spínač na brzdu, vypínač na zapnutí, páčka pod volant a povolit v BSI (to je právě to jestli to půjde). Celkovou cenu odhaduji tak na 2000,- - 3000,-. Víc za to dávat nechci a proto neuvažuji ani o univerzálním tempomatu.

Tady je vlákno, kde byl jeden člen úspěšný a jeden ne:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mmmb

Původně zaslal: Leo

Původně zaslal: Pe.Tr

RJ tacina 0 281 xxx xxx

Tak jsem to snad konečně našel (je to číslo vylisované přímo v plastu řídící jednotky): 1 928 40 1778

Prosím nemáš fotku celého motoru, kde to tam najdu? díky

Použiji fotku z jiného příspěvku. Je to ten světle modrý obdélník. :papa

[upravil dne 18/6/08 Leo]

post-0-14109601052949_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kajk

Leo: Držím ti palce, ať ten tempomat rozchodíš. Fajt mi jen podle VIN řekl, že to nejde, ale dráty k vypínači, konektor pod volantem a ty 3 spínače u pedálů tam mám taky, tak nevím...

Podle mne to Fajt zná akorát u multiplexu, ale neví, že u některých HDI to jde i bez něj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bobo7

To číslo na plastu to nebude to mam taky a kabelaž tam neni je to spíš čislo na RJ ja tam mám D9A7C FE 07,bude se to lišit asi tím písmenem A nebo tam je C jak má Leo

Podle mne můžeš mít řídící jednotku ve které to jde povolit, ale nemusíš mít natažené kabely nebo jak to má někdo naopak, že má kabely, ale nejde mu to povolit. Jsem tedy napnut jak to dopadne :o.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...