Sign in to follow this  
Followers 0
Wasabi

405 Přední spojler

17 posts in this topic

Ahoj chtěl bych se zeptat na to

1) jestli by šel dát přední spojler a nárazník z Mi16 na ten můj wágen 405 SRD. Chtěl bych tam mít mlhovky a i líp to vypadá s tím Mi spojlerem.

2) kolik by to stálo a dá se sehnat nebo to je nedostatkový zboží.

A taky by to potom asi chtělo dát na dveře i ty lišty z Mi16.

Předem díky za odpovědi.:)

Wasabi urcite to jde jeden mam na chate a taky se nato chystam snad na jare ale jak je to se sehnanim nevim:)

Si kup kastli Mi a dej si do ni toho svyho chrochtaka :D

Nac troskarit a budes to mit pri jednom i s mlhovkama...

nenech se vyprovokovat Wasabi! :D:D:D

Tenhle boj nikdy nezkončí. Benzínové may radost, že nám napráskaj na světlech, ale pak se xychtěj, když musej tankovat u každý 3tí benzínky...:D:cool::D:cool:

spíš se smířil se skutečností, že benzínové turbo > dieselové turbo :)

ale k tomu spojleru z MI16... rozhodně to bude i chtít i ty ostatní serepetičky, jinak to není ono..

1,9TD = 66kW, 1,9i = 88kW, a navíc se liší i převody o cca 10% ve prospěch benzíňáku. Tak co asi tak na těch světlech vyhraje???

Nafta je holt pro nás důchodce, a? má turbo nebo ne. Když si to koupí nějaký horkokrevný závodník, tak: a) mu to stejně nepojede tak jako benzínovým soupeřům, b) to dřív zničí, c) to vyjde dráž než kdyby si koupil toho benzína...

To Wasabi :

Pokud chceš spoiler na mlhovky tak ti mužu jeden darovat. Mám doma jeden co se montuje pod klasickej kulatej naraznik. Je potřeba par drobnejch oprav ale jinak je v pohodě. Pokud budeš mít zájem tak dej vědět. honzawrc@centrum.cz:papa

Kurňa! Že já se newozval dříf! :D:D:D Taky by se mi líbil... I když - jak dlouho vydrží takováhle věc při ježdění po Praglu?

10....9....8....7......:D:D:D

To Hics. Tak se s Wasabim nějak dohodněte. Mě je to jedno kdo si ho vezme. Jen mi to tu překáží. A určítě vydrží. Je to original Peugeot z plastu a když ho namontuješ tek se naraznik sníží tak o 1-2cm. Takže to bude v poho.

Honzoooo já ho chcííííí. Už jsem ti poslal mail a kdyžtak se domluvíme. Ozvi se na mobil nebo pošli číslo a já ti brnknu.

To Hics: myslím že mezi náma měna nebude:D

Teda já budu mít na jaře hezký auto:D

To Oddie. Pořad makam. Předělavam skoro celý auto. Modlim se aby se všechno povedlo. Jen sem se nějak zasekl na těch zkurv..... zadních světlech. Nějak nemužu vymyslet ten vnitřek :(

To Wasabi. Cinknu ti.