Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

405 Přední spojler


Wasabi

Recommended Posts

Ahoj chtěl bych se zeptat na to

1) jestli by šel dát přední spojler a nárazník z Mi16 na ten můj wágen 405 SRD. Chtěl bych tam mít mlhovky a i líp to vypadá s tím Mi spojlerem.

2) kolik by to stálo a dá se sehnat nebo to je nedostatkový zboží.

A taky by to potom asi chtělo dát na dveře i ty lišty z Mi16.

Předem díky za odpovědi.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1,9TD = 66kW, 1,9i = 88kW, a navíc se liší i převody o cca 10% ve prospěch benzíňáku. Tak co asi tak na těch světlech vyhraje???

Nafta je holt pro nás důchodce, a? má turbo nebo ne. Když si to koupí nějaký horkokrevný závodník, tak: a) mu to stejně nepojede tak jako benzínovým soupeřům, b) to dřív zničí, c) to vyjde dráž než kdyby si koupil toho benzína...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Wasabi :

Pokud chceš spoiler na mlhovky tak ti mužu jeden darovat. Mám doma jeden co se montuje pod klasickej kulatej naraznik. Je potřeba par drobnejch oprav ale jinak je v pohodě. Pokud budeš mít zájem tak dej vědět. honzawrc@centrum.cz:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Hics. Tak se s Wasabim nějak dohodněte. Mě je to jedno kdo si ho vezme. Jen mi to tu překáží. A určítě vydrží. Je to original Peugeot z plastu a když ho namontuješ tek se naraznik sníží tak o 1-2cm. Takže to bude v poho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Honzoooo já ho chcííííí. Už jsem ti poslal mail a kdyžtak se domluvíme. Ozvi se na mobil nebo pošli číslo a já ti brnknu.

To Hics: myslím že mezi náma měna nebude:D

Teda já budu mít na jaře hezký auto:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...