Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

206 Headlamp Conversion


LaHab

Recommended Posts

Ahojky, neznáte někdo katalogové číslo konverzního kitu na přední světla 206? Mj. je vidět na poslední straně nabídkového listu 206SW v angličtině - světla jsou venku a ten kit je v barvě karosky....

Podle ceny bych nad tim zamyslenkoval...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vis vubec na co je ten konverzni kit?

Ze tvych predchozich prispevku mi vyplynulo,ze do Anglie asi moc nejezdis a 206 z Anglie asi taky mit nebudes(ona mozna bude vyrobena v Anglii, ale podle kontinentalnich standartu).

Je to pro Anglicany, co jedou na kontinent takova primitivni uprava, aby jejich svetla neoslnovala protijedouci, kdyz jedou po jine strane strane cesty, nez na jakou je to jejich auto delane.

Ale klidne si to kup, to tady asi nikdo zatim nema.

[Editován dne 23/2/04 David 106s16]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... ze mas pravdu. To jako auto z anglie nesplnuje pozadavky na uzivani v evrope, protoze oslnuje? To se mi opravdu, ale opravdu nezda.

Je to spise tuningovy doplnek, kdy je misto celniho skla tech reflektoru takovy prolis, ze ktereho vylezaji samostatne 3 svetla na kazde strane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LaHab ma pravdu

je to tuningovy doplnek.

peugeot v anglii ho dodava jako originalni dil, ale kod v anglickych prospektech by lidem v siti peugeot nerekl nic. podobne jsou na to v nemecku s doplnky, spousta veci co je doporuceny dil od tamniho peugeotu, neni z fabriky.

tohle, co je na obrazku vyrabi jedn abelgicka firma, ktera delala to same pro 205, 309, 106, 306, 405... a logicky dela i 206 a 307. cena v nasich kc je cca 24000,- s dph a papirem. hodne se to prodava v rakousku a nemecku, u nas jsme pordali jeden par a nikde jinde jsem to nevidel. svetla do tohoto kitu dodava hella.

u jizanu jim rikaji \"triplfares\".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

trochu se tady probíraly jablka a hrušky. V Anglii a vůbec všude, kde se jezdí vlevo jsou i jiná světla, stejně jako u nás, to u příkopu svítí o něco dál. U světel, co nemají čirou optiku je to poznat na profilování skla. Jinak těm tuningovým světlům se také říká twins headlamps.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mel jsem se nejdriv podivat co v tom materialu je oznacovano jako Conversion kit. Pak bych tady takhle nechytracil.

Ale......

v GB se na pumpach prodava takova sada sablon, ktera se taky jmenuje conversion kit, a slouzi prave k tomu aby noslnovali navstevnici ostrovu ty co na ostrovech bydli a prave edou proti nim. A jsou to takova mracitka, akorat trochu vetsii, tak jsem myslel, ze LaHab tady na tom ujel a chtel to hned na sve zatim imaginarni zihadlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...