Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kolik lidí tu má ještě 205?


renm

Kolik lidí tu má ještě 205?  

  1. 1. Kolik lidí tu má ještě 205?


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...

205 1.8D 3dv. v.r.1988 ale kolik má najeto, tak to nelze zjistit. Je to nesmrtelné vozidlo. Je to rodičů, ale jezdí vážně dobře! To se o mnohem mladších embékům nedá ani srovnávat!! Byli u ní měměny oba přední blatníky. \\Jinak z plechařiny nic jiného. Výměna byla stejně zdůvodu poškození!

post-0-14109601978735_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
Původně zaslal: kobra

Původně zaslal: Majar

Dokud nezrezaví? :D:papa

Nezrezaví? Postav si vedle 205-tky RV 1990 třeba bájnou ŠKODU FELICIA RV 1995 a koukni na 5-tý dveře, podběhy , lemy blatníků a pak mi sem něco napiš :)

Proč bych to srovnával?? Právě proto píšu dokud to nezrezaví!Jo a mrkni na rok výroby!:papa

[upravil dne 5/10/08 Majar]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

som majitelom 205 1.9 D r.v. 1991 - 234000km /vraj/ trojdverova bordova s veelkym stresnym oknom, celkom zachovala ale nieco jej je - poloosy alebo nejaky klb, zadna naprava asi tiez uz nemi moc koser aj ked kola do A nema ale hodne bucha. ci som stastny majitel to este neviem :D mam ju len 2 tyzdne. predtym som mal /vlasne je mojej mamy/ 120L skodu r.v. 79 a tu som pred 4 rokmi s obav o moj zivot zaparkoval do garaze kde je dodnes, bola ma totiz plna cesta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...
  • O 1 měsíc později...

Mam ji taky. Prodal jsem tenkrat facko kterym mela jezdit moje pritelkyne a koupil 205d. Sam jsem mel uplne jiny, novy auto, ale pak jsem ho prodal, moc jsem s nim nejezdil a nechal si jen 205. Je oproti minulymu autu vrak, ale jezdi zadara diky palivu co mam a jezdi spolehlive. Proste je to jednoduchej nenarocnej motor (1,9d bosch) r.v.92 a verte nebo ne, ma najeto opravdovych 70tis. Leju do toho uz dva roky petrolej a haldu aditiv a o starty v -17 po tydnu stani se nebojim. Docela vych koupil 406, nebo 307 sw s HDi, ale myslim, ze by mi to motor netoleroval :-) tak jezdim dal s timhle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...