Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kolik lidí tu má ještě 205?


renm

Kolik lidí tu má ještě 205?  

  1. 1. Kolik lidí tu má ještě 205?


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Já před měsícem kopil jednu zbořenou, prakticky na odpis a dávám ji dohromady. Jen už to nebude klasická roland garros, protože bude červeno-černá:mrk Zatim ji průběžně skládám, rovnám plechy a používám ji na ježdění do práce. Je to neskutečně rychlý a mrštný autíčko. Není to sice GTi ale i ta 1.4 dokáže hodně dnešních aut pěkně potrápit a když si vezmu že s ní po Práglu s cihlou na plynu lítám za nějakých 8l/100km tak je to prostě paráda:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: renm

no tak jak sleduju tak to zas tak špatný s 205kama není...jde vidět že je ještě dost lidí kteří se zamilovali:D

Čili 205 Forever

Jednoduchý, levný, hbitý, málo žere:super A spolehlivá, nikdy mě nezklamala a na 205 nedám dopustit! 205 forever!! Podle mne nejpovedenější Francouzské auto 80. let a i dnes dostačuje provozu :potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: renm

no tak jak sleduju tak to zas tak špatný s 205kama není...jde vidět že je ještě dost lidí kteří se zamilovali:D

Čili 205 Forever

Jednoduchý, levný, hbitý, málo žere:super A spolehlivá, nikdy mě nezklamala a na 205 nedám dopustit! 205 forever!! Podle mne nejpovedenější Francouzské auto 80. let a i dnes dostačuje provozu :potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk

Přesně tak :super:super:super:super:super

Taky mám a nedám:P

:super:super:super:super:super:super:super

[upravil dne 12/6/08 Vopičí]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: renm

Tak kdo všechno ještě máte 205? Zdá se mi že řady majitelů nějak rychle řídnou:myslim

Řídnou, ale asi jen tady na foru. za poslední půlrok se ve vedlejší ulici vyrojily hned tři. Jenom si tady s nama holt nepíšou, takže v klidu, 205 žije!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Honza1526

Původně zaslal: renm

Tak kdo všechno ještě máte 205? Zdá se mi že řady majitelů nějak rychle řídnou:myslim

Řídnou, ale asi jen tady na foru. za poslední půlrok se ve vedlejší ulici vyrojily hned tři. Jenom si tady s nama holt nepíšou, takže v klidu, 205 žije!!!

no v srpnu je další sraz 205tek tak doufám že tam všichni dojedete:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...