Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 406 1,9 TD


engineer

Recommended Posts

Hmmm slysel sem cosi o nesmrtelnych dieselech od Peugeotu :) ale taky o tom, ze predni naprava toho moc nevydrzi. Jinak 406 se mi libi moc, chtel bych ji na kazdodenni jezdeni cca 60 km, obcas do Phy, to je tak 200 km ale taky bych chtel, aby to auto moc nebralo, pri stylu jizdy slusnem, takrka dle predpisu :)) Tak shanim vseobecne informace, kdyztak posilat na engineer@seznam.cz :) dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sepp: netusim, kdes sebral ten KEC o tech dieslech. Je to pravda.. za temer normalnich okolnosti se s nima da najet 300tkm - pul mega..... dokaz to s benzinem. Vsadim se, ze za tu dobu budes potrebovat minimalne 1 GO motoru.

A HDi jsou uz moc zavisle na elektronice = mene spolhlive

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

No já nevím... ale teď jsem přivezl z belgie Xantii 1.9... to je uplne identicky motor se 406 a to na chlup,... a ted se držte,.. mela nakrouceno 349 000km... a to ještě plus cesta z belgie 1000km... a motor? puvodni,.. klapal jak hodinky čistě a utíkalo to ja drak... Diesel...Jedině diesel ... benzín už mě nesmí do baráku. ....sám mám 2.1 TD a sem nadmíru spokojenej majitel. měnil bych snad jen za to HDI

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...