Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Moje 309 1.4i Vital


milhaus

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: Honza309D

:super

Jen chci obnovit původní prolisy na lišty, máte někdo fintu na \"vyloupání\" kytu?

Jinak tímto vřele děkuji milhausovi za perfektní komunikaci a ochotu

[upravil dne 31/3/09 Honza309D]

Z vnitřní strany nárazníku,jsou odvětrávací dírky a dírky na zacvaknutí lišty,tak že by jsi to tudy mohl opatrně ale docela dobře odstranit.Jestli je ta teda jen kit,jestli ne tak opatrně odsekat nebo odvrtat....Jinak gratuluju k nárazníku,práce na něm bude,ale snad to zvládneš....
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Honza309D

Jj, dík za radu, zkusím to. Jo můžeš mi na sebe poslat tel? Ve čtvrtek pojedu pro ten interiér, tak bych se asi stavil. Maila na me máš

Mail mám,ale mám telefon v podpisu:D 720/335123 Jinak dneska ti pošlu fotkytěch mlhovek na meil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
Původně zaslal: milhaus

potřebujou jen vyměnit šrouby a putujou na auto;)...ještě sehnat mlhovky

[upravil dne 16/4/09 milhaus]

To je ještě horší než sehnat dálkový:D Vím to z vlastní zkušenosti,sehnal jsem po půl roce mlhovky a pak jem po třech týdnech do jedný dostal šutrem od náklaďáku a bylo po ní:( Docela ale nedostatkový zboží....
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem přes sobotu na autě trochu dělal....je bohatší o přídavné dálky, vyměněné stropní světlo....a pak konečně tátovo bývalé tažné zařízení - jaké bylo překvapení, že vše je již předvrtáno z výroby, stačí to jen namontovat a zapojit ( i ty průchodky na elektriku tam byly:mrk)

post-0-1410960625902_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...