Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Moje 309 1.4i Vital


milhaus

Recommended Posts

Tak i já se pochubím s mou 309kou...

Je to 1.4i 55kW, Vital (což už se pozná jen podle zelené linky na boku,zelenýho koberce a pásů) rok výroby 1993 a mám ji od zimy roku 2002. Rodiče měli 309 v ropě, takže při koupi prvního auta byla volba jasná - už jsem byl zvyklý na pažouta.

Za tu dobu mě nikdy nenechala ve štychu, prostě bezproblémové autíčko .

Hned po koupi putovala dolů palubka, páč nefungovala klapka a foukalo mi to jen do xichtu. Po této zásadní opravě už to šlo klasickou cestou - tunel GTi, budíky s hodinami vyměněné za budíky s otáčkoměrem, později vyměněné za budíky z GTi, digi hodiny, repro dozadu...a neorigo křídlo . Pak přišel první opravený zakitovaný GTi nárazník, u kterého bohužel nevydržel kit díky \"šťouchu\" jednoho debila na náměstí v Litoměřicích a přišel na řadu nárazník druhý - tentokrát origo se stříbrnými lištami.

V současné době je v plánu výměna křídla za originál (čeká na lak a zalití úchytů, páč jsem ho musel na tom vrakáči urvat ) a na stole už se mi válí přidavné dálky (snad se zadaří i mlhovky), které se pokouším trochu zrenovovat...

Příští rok budu muset kupovat nové papuče, takže se uvidí, jestli nekoupit rovnou nějakou sadu 15tek, nebo tradiční 14ky kanáldekly...Bohužel to nezávisí jen na mě, ale i na mé drahé polovičce

[upravil dne 16/4/09 milhaus]

post-0-14109606032977_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...

caw.vybehni do polska na vrakac tam urcite dakde najdes s 309ky GTI.co som mal predtym jednu tak tam bol kupovany cely naraznik aj s hmlovkami cenu si uz nepametam,myslim ze to bolo z glivic.(kamos tam casto behaval)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Chip:

tak to není ono,sháním takové jako na fotce 5 příspěvků nad tvým

to Vokys:

pokud jsou \"jen\" oloupané paraboly,tak to se dá pořešit...hlavně,aby byly v poho po mechanické stránce

to Petos:

díky, ale to asi :bojim...nemám to do Polska zrovna kousek a jet tam,když nemám jistotu že nakoupím zrovna nechci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechce někdo levně 309GTi nárazník?zneužiju svoje vlákno:)

Opravovanej,proto vypadá,jak vypadá.Zakitovanej,abych schoval šrouby na boční úchyty. Nepište sem,jak je hnusnej,vím to sám,ale byl jsem mladej a zblblej do tuningu:D...

Dal jsem ho pryč,páč dostal malej zásah zprava a kit se vylámal-byl jsem línej to opravovat...radši jsem sehnal jinej:roker

V otvorech na světla jsou vyvrtaný díry na úchyty mlhovek,jak je vidět....ale nedopočoval bych tenhle způsob uchycení

[upravil dne 29/3/09 milhaus]

[upravil dne 29/3/09 milhaus]

post-0-141096054542_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...