Sign in to follow this  
Followers 0
Hics

Už poněkolikátý Všenda :-))))

25 posts in this topic

Jen sem chtěl veřejně vyzvednout kvality výše zmiňovanýho servisu, páč si to opravdu chlapci zasloužej. Klobouk dolu!!!! Kvalitka špičková, ceny pohodvý. Prostě Cool! :cool::cool::cool:

Hele byl! Teda osobně ne, ale kárka tam hnípala. Si tam taky churvěl? :D:D:D

Jojo zahlíd jsem tam nějakou 405 v barvě šampaňského a RZ MEM XX-XX, říkám si: hrome !, to by mohl být Hics - a byl ;), já tam měl svou 205 se zadní nápravou ...

Ba věru! Sem se tam vochomejtal chvili prez den a daval sem si do auta noje přední lampy a chlapci tam s nějakou zadní nápravou šíbovali. Tak to byl takovej nedomluvenej minisraz aut bez majitelů :D:D:D

PS: Musíš mít woči jak vostříž, když si pod tim nánosem slanejch sraček zahlíd původní barvu...:D:D:D

Zahlíd i barvu i RZ ... :-)

Koukal jsem i koho bych k tomu vozu přiřadil - páč jsem nikoho z clubu eště \"naživo\" neviděl :o , ale nikde nikdo ... jen mechanici od Vašendy a Mr. Řebíček :)

Pokud si tam byl mezi 11 - 16 hodinou, tak ten typ v červeneych montérkách nebyl nikdo ze rvisu....:D:D:D

:D chytrému napověz :D ... nebyl, mihnul jsem se jen okolo 8:00 a pak az v 18:00 a honem domu ...

Aha!V podvečer! sem si to moh líp přečíst. No nic... Hlavně, že sme se slezli v dobrym servisu...

Kdyz se tady bavite o tom plzenskem pivu...

Mam napad, co hodit do sekce pokec podsekci Vasenda... sice je to reklama jako svine, ale alespon by se nezavazelo forum a chudak Vasenda by nemusel procitat tuny prispevku ...:P

No to sem ani nevedel, ze tu takova sekce je.... Balim kufry a padam do jiny sekce....:papa

Hicsi.. prave, ze jeste neni... ale mohla by, vid... tam u tech pojisteven a jinych vydrichu (nic ve zlym), takova Vasendovo kecarnicka..

Sice je to reklama,ale když si to zaslouží tak proč ne?Já sem taky spokojenej.Mám u něj obědnanej sportovní výfuk a už se nemůžu dočkat.Jo a super cena.:D

aj ja xcem taky servis tu v kosiciach jak VAŠENDA. aj ked lepsie je nexodit do ziadneho , nie? :)

to je lepsie nikde nechodit. Ale je k nezaplateniu ten pocit ze ked sa nieco po... tak mas kde ist a nemusis sa nikde doprosovat. A aj ja chcem Vasendu na slovensku. Kuva preco u kamaratov cechov to ide a tu nie.

Hics: kurňa, oprav mu aspoň to jméno v nadpisu... :D

Majkl: to je pro teba, ta příšerná roura? To vypadá spíš jak dělová hlaveň, než jako vejfuk. Včera jsme nad tím dumali, že ti jí asi seberem, a dáme si na svý kamna ;)

Impact: jasně že jsou s přídavnýma dálkovýma. Já už je mám pro sebe připravený taky. Copak, taky bys chtěl???

To Majkl: To je stršná roura! Nemít naf?áka, tak o tom uvažuju taky, ale za stávajících podmínek by to bylo jen pro okrasu...

Světla sou dvoulampovky. Už tam byli origo, ale stále ty původní a znalci už vědí, jak po pár letech takový světla svítěj.

Pro neznalce - NA HOWNO!!!! :D:D:D

Nejčko je vidět jak přez den... Doporučuju taky. Oddie na to má spešl vychytávku, tak info u něj...:cool::cool::cool: