Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Blbne mi přední kolo


Matthew

Recommended Posts

Nazdárek lidičky,

Už pár dní mi moje řechtačka blbne v pravých zatáčkách. Když do ní jedu tak 90 (což sestává třeba jižní spojce), tak mi najednou auto skokem začne víc točit. Včera jsme ho ale měli zvednutý a snažili jsme se cvičit s levým i pravým kolem a obě se tvářili OK. Nemáte někdo tip, co by to mohlo dělat?

dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Todle skokovýchování jsem taky pozoroval na své 205. Vymněnil jsem ramena, čepy, tlumiče a dělalo to stále (výmněna byla nutná) Pak jsem hned nato nechal seřídit geometrii a myslím, že je po problému.

Dělalo mi to na rovné cestě, ve vyjetých kolejích to byl docela nepříjemný pocit. Ale nebylo to moc skokově, ale trošku to uhnulo. S velice krásným řízením jaké má 205 to byl vždycky blbej pocit.

Zkus tu geometrii. Mám pocit, že mně se to odstranilo seřízením kol. 14 denní zkušenosti se seřízením a nic jsem zatím nepozoroval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mam zase jeden uplne divej tip :)

spodni oko na leve tehlici - taky me to potkalo a byl to skoro tanec s vlky. Ten vrakacista, co mi prodaval \"novou\" rikal, ze ty levy trpi vic, pry mozna proto, ze tam je kratsi poloosa.

Na zvednutym aute to nemusi byt poznat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Geometrie by měla bejt OK, aspoň v servisu mi tvrdili, že kontrolovali geometrii na všech kolech, když jsem tam měl autíko na opravu po polibku na pr... (ale věř lidem ze značkovky).

Ten Voštíkův tip musím nějak ověřit i když se mi to kolo nechce rozebírat:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo ja si nevsiml, ze mas 206, ale to neva - je to prakticky to stejny... Jeste me napadlo at zkusis zaverglovat s tim levym kolem, kdyz to mas nadzednuty. Chytni to za vrch a spodek a zkus s tim zacloumat. Potom jeste nejakym pajzrem mezi rameno a techlici, at poznas, jestli to nedela cep...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...