Sign in to follow this  
Followers 0
Sepp

NUTNE POTREBUJI POMOCT!!

35 posts in this topic

Mam problem a hlavne prosbu na vsechny co maji dily na 406-ku. \"Odeslo\" mi relatko v motoru vetraku a potrebuji novou soucastku. Pro lepsi nazornost prikladam fotky - Je to ta stribrna soucastka. Prosim potrebuju ji velmi nutne.

720_2.jpg

720_9.jpg

to nejni relátko, ale výkonovej tranzistor NPN. Nedávno to tu probíral Petr605 a Dydzej. Prolistuj tak měsíc starý příspěvky. Řešili to do 405, ale v týhle součástce zrovna rozdíl nebude. Našli nějakej ekvivalent asi za 60 Kč. Páč seš v germánii, tak tě to nepříjde na víc než 2 euro....:-))))

Nechci beyt jízlivej, ale je to na pytel, když to v zimě netopí co? :D:D:D

Sedim v Sudetech - takze to bude za poctive koruny :D

A nastesti se ta svine spekla pri zapnutem vetraku - takze vetrak fuci, bohuzel na maximum, takze jsem zvedav jak dlouho mu bude trvat nez se zadre :(

Spis nez radu, bych potreboval tu soucastku - nemas?? Pokud je ten vetrak shodny se 405-kou pak by to nemel byt takovy problem,ne?? ;)

Problém by tourčitě bejt neměl. Za chvíli dorazí Oddie, tak ho asknu, jestli tam nemá nějakej plonkovej,třá se zadřenejma ložiskama a ten tranďák bych ti vyletoval. Otázka je, jestli nebude poštovný dražžší než samotney tanďák. Počkej chvilku. Mpknu se přesně na tentyp....

No vzhledem k tomu, ze netusim ktery trandak se spekl - tak bych radeji celou soucastku - Prece jen kus za kus, na dvou sroubech se mi vymenuje snaz a strasne nerad pajim :D

Tak! Cituji Petra 605: BDX66C (nebo BDX66 nebo BDX66A nebo BDX66B). Cena cca 51 vočí. Já osobně bych tam fláknul ze šuplíku KC 517 :D:D:D

Tak to bude asi potíž, páč bude ve 405 asi jinak udělanej chladič.... Pokud se ti to nechce pájet, tak jedině obědnat u pažoutů, ale to bude řacha a kdoví, jestli to mají jako díl. Bojím se, že nejmenší dělitelná součást podle cenníku bude celey větrák. Duk sou to dva šroubky a dva dráty na přeletování.... Nebuď líney :D:D:D

Jak rikam, radeji bych vymenil celou soucastku, pokud by ji nekdo mel - beru, nebo mi z toho huceni \"prdne\" lebka :mad:

Tak jinak. je to podstatně jednodušší než demontovat celey fukar ven, což si koukám zvládnul bez problémů. Ty tam máš ten tranďák přineytovaney, že se ti do toho nechce? A vůbec! Buď rád, že se ti vysralo jen tohle. :D:D:D. Nenech se Seppe zahambit a ukaž, že na to máš! :D:D:D

OK - Ja prijedu a ty mi ji na letujes :D Alespon se naucis i na 406-kach :D

Dobrá! Jestli to myslíš vážně, tak já ten tranďák koupim v GM a je to otázka asi na 2 minuty. A vemu si na uvítanou klobouk se štětkou a šortku na kšandy, aby ses tu cejtil jako doma. :D:D:D

Nesu elektrikar, ikdyz jako vyuceny automechanik bych to rikat nemel, ale na vysce jsem se ucil neco jineho nez delat s pajkou :) Takze clovek co nedela zapomene :)

Byt tžebou tak se dotoho tolik nezenu nevidels druhou stranu - tu co je za chladicem - jo a koukam ze trandak je ta prilepenej, by me docela zajimalo co frantici pouzili za lepidlo. Dost mozny je taky ze odesel jen nejak odpurek :(

To nevypada zle, ale nemel byst to spid delat do clony spolujezdce??? To chces vyuzivat LCD za jizdy?! :D:P

V koloně se to hodí.... Musim švihat do pryč. Až dorazim, taxe ozvu a doladíme to....Zatim čus...

OK - Nebo treba napis cislo na nejake vrakoviste v okoli - klidne si troufnu ten vetrak vymontovat z nejake bouracky :D

Jak již bylo řečeno, tranzistor se dá koupit cca za 50,- Kč, bylo i psáno kde.

Pokud jde o vrakoviště na 406-ky, to má na S. Moravě DavidS16: 776 306 406.