Frenchman

405 STi

10 posts in this topic

Nazdar lidi, mám takovej malej dotaz. Rád bych věděl, jestli se do ČR vůbec dostaly 405ky STička. Je to jen tak pro zajímavost...

nejdriv jsem si myslel, ze si delas srandu, ale pak jsem si to vyhledal a je to fakt dobra vybava...

405-STI.jpg

ale pochybuju, ze by u nas sly na odbyt...

Máte-li někdo zájem o P 405 STI, tak na stránkách www.tipcars.cz je jedna k dispozici. a to vč. fotek. (pro rychlejší hledání je z roku 1995).

Zdravím všechny pežo?áky.:papa

hustá výbava

klimatizace, aut. převodovka, rádio, imobilizér, alarm, el. okna, posilovač řízení, hliníková kola, nastavitelný volant, výškově nastavitelná sedadla, el. seřiditelná sedadla, vyhřívaná sedadla, tažné zařízení, centrál dálkový, tónovaná skla, otáčkoměr, vyhřívaná zrcátka, el. zrcátka, venkovní teploměr

ale má automat a vypadá dost jetě... taky nemá psáno do kdy má STK, takže bůhví, jestli je vůbec přihlášenej... ale za těch 89 tisíc snad jo...

Kom automatu a elektricky ovladanych sedacek tohle vsecko je v temer kazde 605tce :)

Zdary, mám taky STI ale rok 91 ,a ted mám problém s elektrikou odzkoušelo se všecko, počítač relé cívka a pořád nehází jiskru i snímač otáček se vyměnil i se setrvákem nevíte někdo co stím ??? jinak já mám starou palubku ale jinak všechno v elektrice jak je psáno vejš ale prosím vás nevíte někdo co stím ?