Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Stahování zad.okna!!


merkurek

Recommended Posts

To je jak z Cimrmanů... Ztáhnul okno tak, že nešlo vytáhnout. Vytákl okno tak, že nešlo ztáhnout...:-))) Patrně se ti ulomil plastvý čep, který unáčí skrz díru ve skle okno. Sundej tapecák a mrkni na to. Je to relatvně dobře přístupný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak. Pokud ti ulomil ten plastovej čep, bude třeba tam dát celý ten mechanismus stahování jiný.

No, a nastoje, zrovna tu jeden (náhodou :) ) máme...

Ba dokonce, kdybys to náhodou chtěl předělat na elektriku, tak i elektrické stahování máme...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

to: Oddie - Já mám pro změnu menší problém s el. stahováním na mojí 306 r.v. 1994. pravé přední dveře. sice to funguje, ale mám špatný ten lankový mechanizmus, protože se to při zavírání chvilkama zadrhne a rachotí v tom. Takže jestli někdo máte náhradní tak bych ho i koupil a celý vyměnil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Reknu vam, jsou to ty vyrobci pekni smejdi. Kdyz jsem si daval dokupy svou dotazenou 406, ktera byla buchla na dvere, tak jsem sehnal dvere i se sklem a motorkem stahovani(novej model)To byl prave ten kamen urazu, nesla me do motorku zapojit svorkovnice, ze stareho modelu, protoze je trosku jina.Chtel jsem ji vemanit, ale do te stare skrinky, se ta novejsi nevesla. Prehodil jsem tedy z bouracky kompletne celej mechanismus do novejch dveri, ale zase nepsovaly uchyty v plechu a musel jsem tam nabodovat plech a do neho vyvrtat diry a pridat uchytky.Nechapu, proc takovydle zmeny vyrobci pod tapecirunkem delaj :mad: Je to uplnej nesmysl:mad: Dvere jsou uplne stejny i sklo.... Takze pri vymene motorku, pozor, jake budete kupovat, aby vam potom nejaky nezbyl, ja mel nastesti akorat vic prace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...