Sign in to follow this  
Followers 0
merkurek

Stahování zad.okna!!

12 posts in this topic

Náš mladej mě minule strhnul zadní okno tak že to nejde stahovat a padá mě pořád dolů.. Tak jsem na to koukal a nevím si rady s opravou nemáte někdo zkušenost ?? Díky!! :papa

To je jak z Cimrmanů... Ztáhnul okno tak, že nešlo vytáhnout. Vytákl okno tak, že nešlo ztáhnout...:-))) Patrně se ti ulomil plastvý čep, který unáčí skrz díru ve skle okno. Sundej tapecák a mrkni na to. Je to relatvně dobře přístupný.

Tak tak. Pokud ti ulomil ten plastovej čep, bude třeba tam dát celý ten mechanismus stahování jiný.

No, a nastoje, zrovna tu jeden (náhodou :) ) máme...

Ba dokonce, kdybys to náhodou chtěl předělat na elektriku, tak i elektrické stahování máme...

Neco podobneho jsem kdysy dela na braskove zigulu :) Aby zustalo okno zatazene narvali jsme tam dreveny hranol :D

to: Oddie - Já mám pro změnu menší problém s el. stahováním na mojí 306 r.v. 1994. pravé přední dveře. sice to funguje, ale mám špatný ten lankový mechanizmus, protože se to při zavírání chvilkama zadrhne a rachotí v tom. Takže jestli někdo máte náhradní tak bych ho i koupil a celý vyměnil.

Reknu vam, jsou to ty vyrobci pekni smejdi. Kdyz jsem si daval dokupy svou dotazenou 406, ktera byla buchla na dvere, tak jsem sehnal dvere i se sklem a motorkem stahovani(novej model)To byl prave ten kamen urazu, nesla me do motorku zapojit svorkovnice, ze stareho modelu, protoze je trosku jina.Chtel jsem ji vemanit, ale do te stare skrinky, se ta novejsi nevesla. Prehodil jsem tedy z bouracky kompletne celej mechanismus do novejch dveri, ale zase nepsovaly uchyty v plechu a musel jsem tam nabodovat plech a do neho vyvrtat diry a pridat uchytky.Nechapu, proc takovydle zmeny vyrobci pod tapecirunkem delaj :mad: Je to uplnej nesmysl:mad: Dvere jsou uplne stejny i sklo.... Takze pri vymene motorku, pozor, jake budete kupovat, aby vam potom nejaky nezbyl, ja mel nastesti akorat vic prace.

sipka: na 405-ku? oba přední mechanismy, kabeláž do dveří a ovládací tlačítka + příslušné tapecíry, resp. plasty, celkem za 2.000,-