Sign in to follow this  
Followers 0
michal 206

HF na N3610i - jen orignál

4 posts in this topic

ahoj lidicky, koupil jsme si k telefonu bluetooth. trvalo mi to dlouho. cekal jsem az cena klesne pod 3 tisice. koupil jsme si ho v listopadu. male pkene, prakticke. ovsem ovej. bylo tak male, ze kdyz jsem ho ztratil/bylo mi zcizeno(?) ani jsme to nepostrehl. za jizdy telefonovat uz nechci, tak jsem se rozhodl pro koupi pevne hf sady. nemate nahodou nekdo pristup bud k lehce jete nebo nove za dobry peniz? zatim nejnizsi nabidku mam za 3200 kc s dph za original s krabici a papirama. da se sehnat levneji? co myslite? diky.

Myslím, že ta cena je dobrá. Já tam mám taky originál (kupovanou novou před moc moc rokama - ještě k 5110 - stála skoro 10.000,-), pořád funguje, pořád vypadá jak nová a nedám na to dopustit (už ji máme ve třetím autě).

Tak na 6310i HF sadu mám - dokonce si zhruba pamatuji jak byla zapojená. Je vyndaná z Megana r.v. 02, takže by měla být max. 2 roky stará. Pokud bys měl zájem, nebo někdo jiný, nechám ji za talíř. Nemám krabici ani papíry. Mám sice taky 6310i, ale nějak není čas ani nálady jí bastlit do mého dělňase. Taky už jsem si zvyk na HF rameno-ucho.:D:D