Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Letní pneumatiky


Guest Ondra

Recommended Posts

Zdravim lidi, tak nas ceka jaro a s tim i starosti s letnima pneutikama. Letos budu kupovat nove, tak bych rad vedel, co byste na 405 GRDT doporucili??? Co takhle Kleber???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Urbanek Tomas

Ja si myslim, ze Kleber je v pohode, ale nejel jsem s nim. Nikdy bych si ale nekoupil Pireli !! Asi maji dobry jizdni vlastnosti, ale ten hluk, to si uz radsi koupim i Barumky a budu si davat vetsi pozor na mokru.

Ja jinak preferuju znacku Pneumant, na ten tvuj rozmer by se ti hodil typ PN 550 myslim, ze stoji stejne jako ten Kleber.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

podle těch cen, co píšete, se mi zdá, že se řídíte jen rozměrem a neberete v potaz rychlostní kategorii pneumatiky (uvedena v technicaku). Já mám předepsanou kategorii T nebo lepší (maximálka auta nad 190kmh) a tam ceny zacinaji na 2200 za kus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

Pokud se budeš řídit techničákem, tak si potom na takovou Mi16 nachystej aspoň 10000,- za pneumatiky.Kolikrát letíš po dálnici víc jak 190 a v jednom kuse?Na STK po tom ale jdou, to je pravda! S tím mám zkušenost, byl jsem vyhozen.Dle mého názoru je ale zbytečné kupovat na naše cesty pneu. za 2500,- když ti stejnou službu udělá ta sámá jenom v menší rych. kategorii a bude o pár stovek levnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Klébry bych si dal tak max. na zimu, kdybych měl jenom nějaký autíčko na ježdění. Dojem v létě dělám BRIDGESTONAMA 195/55 R15, v zimě MICHELIN ALPINE 185/65 R14. Doporučuju fakt ty Bridge nebo Micheliny. Připlatíte si, ale kvalita je úžasná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau, vyzkoušel jsem už všechny možné gumy, nejstrašnější byly zimní Matadory, ale je to už asi pět let, ty klouzaly na všem a na dlažbě myslel, že ohluchnu. Nejlepší zimní na sněhu a ledu byly Nokiany. Letní gumy jsem měl na 306 od rozměru 185 60 14 až po 205 50 15, nakonec jsem zvolil 195 55 15 Conti Premium, teď je mám i na 206, jsem naprosto spokojený, žádný extrémní nárůst spotřeby, fajnově drží i v korytech s vodou na dálnici. Kleber jsem měl na 309 GTI 195 50 15, taky bez problémů, i na vodě dobrý. Gumy vždycky kupuju přes Annonci nové, cena se dá ukecat na polovinu, většinou to jsou asi pneu z výprodejů z Německa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem najel na tech letnich Kleberech 185/65/ R14 neco pres 3 tis. km a reknu vam - sqvely :D :D :D

Absolutne nejsou slyset, drzej bezvadne a voda je vubec nerozhazi....

A koupil jsem je za 1900,-....

uvidime, kolik najedou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...
Napsán autorem gvg

A co, pokud mám v techničáku rychlost S, můžu tam dát třeba T?? Nebo to musí být zase S? Jde mi o tu technickou..

Můžeš - jde o rychlostní index, vyšší můžeš dát vždycky. A S má 180km/h, T má 190km/h ;) Je to asi tak:

G 90 km/h Q 160 km/h

J 100 km/h S 180 km/h

K 110 km/h T 190 km/h

L 120 km/h H 210 km/h

M 130 km/h V 240 km/h

N 140 km/h W 270 km/h

P 150 km/h Y 300 km/h

ZR nad 240 km/h

Jinak dobré ceny jsou i na http://www.pneuexpert.cz/ a mají tam i vysvětlivky!:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem Holly

Můžete se taky mrknout na www.nejlevnejsipneu.cz, nebo na www.azpneu.cz, tam jsou i nějaké testy.

o .nejlevnejsipneu.cz se tu už dnes psalo.

Ceny mají opravdu dobré, ale někdy je konkurence levnější;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...