Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Airbagy pro 306


Guest DD

Recommended Posts

Ahoj ..

Chci se zeptat, zda jsou airbagy ve vsech modelech 306 stejny. Muj drahous stale nema pytel spolujezdce, servis nemuze zadnej \"levnej\" sehnat a ja jezdim s blikajici kontrolkou \"AIR BAG\" a otevrenym deklem airbagu.

Pokud bude nejhur, zadny pytel tam nedam, zaslepim konektor, aby fungoval alespon ten muj (ridice :) a bude, kazdopadne bych si ho chtel sehnat a proto ten dotaz.

Kdyby nekdo vedel o funkcnim pytli (celej ten pack, tj. pytel, \"rozbuska\", plyn atd.) do 10 tisic, sem s nim :).

Diky,

DD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to nevím jestli to bude jen tak, tam totiž bude možná odpálená i jednotka, alespoň to tak je např. u bočních. takže když se dá nevystřelenej, tak to neznamená, že bude funkční. Dá se sehnat přes anonnci, párkrát jsem viděl (cena okolo 8tis. maximálně), že je někdo nabízí. A co pyropatrony v předepínačích pásů, ty vydržely???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporučuju to nechat zavařit a nedávat tam nic. Namontování novehého a načipování se může vyšplhat až na 15 tis. Takové zavaření deklu tě vyjde na 500-100,- Kč, dle toho, kdo a kde se to nechá. Osobně bych neměnil u bouraného auta ani jeden, ale to je věc názoru. Někomu opravdu může pomoci ale slyšel jsem přesný opak. Máš výhodu, že je to ten spolujezdcův. Myslím, že na zapojení toho řidičova by jsi měl vyhledat autorizovanej servis, neni to jen tak.Tam ti poraděj i ohledně toho zavaření.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do 306ek kdyz nebyl airbag u spolujezdce, se montoval kaslik.....;) Nebylo by levnejsi a jednoduzsi ten kaslik sehnat a nechat na diagnostice vymazat ten vystrelenej? Myslim tim, tu blikajici kontrolku, aby byla funkcni jen pro ten u ridice. Teda jestli to vubec jde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hi all ...

Diky za rady. U 306ky je opravdu kastlik, aspon mi to rikali :). Jednotku uz mi preflashovali, takze funguje jako nova. Ridicum airbag uz mam nainstalovan :), chybi mi jen u spolujezdce, stejne jako jeho pyropas.

Airbag mam kalkulacne na 7 tisicich, pyropas uz mam zaplacenej, jen cekam, kdy ho dodaji.

Mala ilustrace airbagu:

http://www.adusum.cz/foto/Mvc-016s.jpg7zz9AZ.jpg

.. jak je znamo, u Volva nechodi pytle, kdyz nejste pripoutani ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem DD

Hi all ...

Diky za rady. U 306ky je opravdu kastlik, aspon mi to rikali :). Jednotku uz mi preflashovali, takze funguje jako nova. Ridicum airbag uz mam nainstalovan :), chybi mi jen u spolujezdce, stejne jako jeho pyropas.

Airbag mam kalkulacne na 7 tisicich, pyropas uz mam zaplacenej, jen cekam, kdy ho dodaji.

Mala ilustrace airbagu:

http://www.adusum.cz/foto/Mvc-016s.jpg7zz9AZ.jpg

.. jak je znamo, u Volva nechodi pytle, kdyz nejste pripoutani ...

Ty jo, to na ty fotce je fakt tvoje auto, takhle to vevnitr vypadalo? :o

To je jak z Puplp Fiction

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...