Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Cvakání v blinkrech ...


Pietro

Recommended Posts

Zdary všem, ještě mám jeden dotaz. Když hodím blinkr a ten se pak sám vrátí, ještě nějakou chvilku v něm nebo v relátku? cvaká jako když je blinkr spuštěný. Dělá to na obě strany. Ale je to jen to cvakání, jako když je relé v hajzlu, ani blinkry ani kontrolka neblikají, pouze ten zvuk. Co je to? A kde najdu relé nebo co to je ten bazmek k blinkrům? Díkes všem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne to delalo na 406ce .. na nerovnostech to cvakalo jak datel, obcas to skoro \"strilelo\", blinkry fungovaly se zpozdenim apod. :). Origos servis rekl, ze se musi vymenit cela paka blinkru, ktera stoji 3 tisice. Tak jsem se na to vykaslal. Auto jsem posleze stejne prodal :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zeptam se z jineho soudku-Seppa nebo dalsich co maji 406. Jde nejak vyblokovat imobilizer,ta klavesnice. Proste zadam nejaky kod a imobilizer je odblokovan a nezablokuje auto. Mate nekdo informace co se da vse na tom imobilizeriu nastavit a jak? Do el.prirucky kterou jsem si stahl jsem se dival.Vi nekdo vic?Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zeptam se z jineho soudku-Seppa nebo dalsich co maji 406. Jde nejak vyblokovat imobilizer,ta klavesnice. Proste zadam nejaky kod a imobilizer je odblokovan a nezablokuje auto. Mate nekdo informace co se da vse na tom imobilizeriu nastavit a jak? Do el.prirucky kterou jsem si stahl jsem se dival.Vi nekdo vic?Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v tomhle ti asi moc neporadim - ja koupil auto s uz odpojenym imobilizerem a nejak jsem jeste nenasel odvahu ho zkusit zapojit - co kdyby se bloknul, ze? :) Ptal jsem se i u peugeotaku, zda dokazi vymazat kod a nechat tam pouze ten servisni. Tvrdili, ze to nedokazou, ale nejak se mi to nezda, nejaky \"softikem\" to jit urcete musi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cvakalo mi to přesně stejně. Rozebral jsem přepínač blinkrů a zjistil, že dochází v mezipoloze ke zkratu. Kovový váleček, který jezdí podle polohy páky a spojuje kontakty, byl částečně opotřebovaný a oprskaný od zkratů. Vyndal jsem ho a jemně dopiloval do původního stavu. Po smontování funguje spolehlivě, ale počítám, že časem mě další oprava či výměna nemine.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cvakalo mi to přesně stejně. Rozebral jsem přepínač blinkrů a zjistil, že dochází v mezipoloze ke zkratu. Kovový váleček, který jezdí podle polohy páky a spojuje kontakty, byl částečně opotřebovaný a oprskaný od zkratů. Vyndal jsem ho a jemně dopiloval do původního stavu. Po smontování funguje spolehlivě, ale počítám, že časem mě další oprava či výměna nemine.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem MMMMM

Zeptam se z jineho soudku-Seppa nebo dalsich co maji 406. Jde nejak vyblokovat imobilizer,ta klavesnice. Proste zadam nejaky kod a imobilizer je odblokovan a nezablokuje auto. Mate nekdo informace co se da vse na tom imobilizeriu nastavit a jak? Do el.prirucky kterou jsem si stahl jsem se dival.Vi nekdo vic?Diky

Jde to .. v manualu ke 406ce byl postup .. mam dojem, ze se nacvakal kod a pak se drzelo asi 5 vterin \"C\". Nicmene uz je to 3 roky, co jsem si s tim hral, takze za to nerucim :(, i kdyz bych rad pomohl..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Používáte nekdo imobilizer na 406.Zajímalo by me jaky je rozdil(viz el. manual doc)mezi odblokovani imobilizeru na dalkovem ovladaci s vysokou citlivosti a programovani systemu na automaticky rezim. Kdyz otevru auto dalkovym ovladacem,mohu do minuty nastartovat bez imobilizeru,pak se imobilizer zakoduje. Po minute v druhe poloze zmacknu na klicku prvni tlacitko a imobilizer se odkoduje.Jde to ale i jinak? Proste kdyz otevru auto dalkovym ovladacem,auto se mi proste nezakoduje. Je to ta prvni moznost pouzitim dalkoveho ovladace s vysokou citlivosti.Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...