Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zadní tlumiče


405GLD

Recommended Posts

Čus lidičky, mam problém a doufám že mi sním někdo tady pomůže.

Roztrhnul se mi tlumič. ( Když jsem se vracel z Rakouska tak v té naší stověžaté PRAZE na Magistrále =tedy lépeřečeno na tankodromu, podařilo utrhnout spodní úchyt na tlumiči na mé 405tce. Autíčko jelo 1600Km v pohodě ale stav našich silnic to nerozdejchalo.)

Prosím poraďte mi jaké tlumiče mám pořídit. Mam vybrané tlumiče SACHS - plynokapalinové.

Co by jste mi doporučili.

Dík maxim:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaké tlumiče jsou lepší SACHS - plynokapalinové nebo KAYABA - plynokapalinové. Jaký je zde rozdíl a které znich mi vydrží déle.

Ty SACHSI - stojej cca. 1.900,- a já je mám se slevou za 1600,-.

Diky za rady.

Čus maxim:cool::papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna jsem taky řešil otázku tlumičů. Na svoji 205 jsem dozadu dal Alka a do předu Kayaby. Pár názorů se lišilo, prý jsou Alka méně kvalitní. Tak uvidíme. Ty Kayaby jsou dost dobrý, mají dobrou kvalitu a všichni se shodly že je to jenom dobře, mít vepředu tlumiče jako je Kayaba, nebo Koni (jsou také o poznání tvrdší, ale cestování s nima je stále konfortní). Ale ty už jsou spíše pro lidi, co chcou podvozek předsi jenom odlišný od rodinného cestování.

Kayaby mám na předu odvčerá a nemůžu si je vynachválit. Auto je te? podstatně tužší a působí podstatně věrohodněji při přejezdu nerovností. Taky jsem tam dam nový ramena a rejdový čepy. Takže podvozek jak z fabriky :)

Ovšem, kamoš říká, že vepředu mít Kayaby a vzadu Alka není dobrý, že se to múže podvozkově chovat atipicky. Asi má pravdu, příště dám tlumiče od stejné firmy, asi ty japonce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...