Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ruční brzda


Ráďa

Recommended Posts

musis ji dostelovat (dotahnout to lanko co do ni vede) dela se to takovym sroubem ktery je u rucni brzdy, vetsinou musis sundat ten plastovej tunel mezi prednimi sedacky aby ses k tomu sroubu dostal. ale zase to nesmis utahnout moc, jinak by ti kola pribrzdovala i s povolenou ručni bzdou. Musis pri tom zvednout zadek auta a mit zatazenou brzdu tak na jeden zoubek. utahnes ten sroub a az ucejtis ze ti zadni kola lehće skrtaj o brzdy tak to je dobre serizeny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím že u 405 se to taky šteluje pod autem protože od páky vede jedno lanko do takovýho bazmeku a tam se potom zaháknou lanka z pravýho a levýho kola každy lanko je jinak dlouhý a tam se to musí taky doštelovat tak na to koukni:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

tak už mě to nas.... a vletěl jsem na tu ručku.Problém jsem našel celkem brzo,po sundání bubnů jsem marně hledal ty plíšky,co mají otáčet tím ozubeným kolečkem u samostavu.Prostě tam nejsou ani na jedný straně jsou tam janom ty dírky v těch trubičkách!Bylo to úplně zašroubované a vůle mezi paknou a bubnem asi tak 5 mm.Když jsem brzdil ručkou,opírala se ta páka o náboj a brzdilo samozřejmně prd.Takže jsem to jenom ručně roztáhl a je to.Ručka brzdí jak čert a normální brzda se taky o moc zlepšila celou dobu jsem asi brzdil jenom předek.Co s tím?Dají se sehnat jenom ty trubičky s těma planžatama,nebo to nechat tak,jednou za čas sundat bubny a doštelovat to ručně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já jsem to řešil minulé léto před dovolenou. Taky jsem to tam neměl. Tak jsem se ptal v Peugeotu a tam stojí jedna strana 1200 kč, tak jsem si to koupil na vrakáči za 600 kč oba dva. Jinak k tomu doštelování, já jsem to taky řešil tím že jsem to prostě dotáhl přes otvor šroubu ale to mi vydrželo tak 2 - 3 tejdny a zase to bylo nahovno. Teda aspoň u mě, proto jsem to nakonec koupil na tom vrakáči v Praze a ještě mi to poslal na dobírku. číslo na ten vrakáč je tady:606390330.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...