Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zavareni zamku u 405


macho

Recommended Posts

Tento tyden jsem mel ve svem voze nezvanou navstevu. Vylomaila mi zamek (hrubou silou) takze mam ted ve dverich pomerne velkou diru. jelikoz zamek pro klic stejne nevyuzivam, uvazuju o tom, ze bych je zavaril a pouzival jen dalkovy central s tim, ze bych si do kufru schoval tajny vyvod od servomotorku pro pripad, ze by umrela baterka. (jediny kufr by zustal na klasicky zamek) Mate s tim nekdo zkusenosti nebo jak resite podobny pripad, kdy mate ve dverich diru a vite, ze zlodeje se sroubovakem nezastavi zadny zamek?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo, mě potkalo to same. Šroubovak narvanej vedle zamku a hrube nasilí. Ničeho se neboj a vem kousek plechu, COčko a zavař to. Ale určitě udělej ten sichr vývod od toho motorku centralu. V žadnym připadě bych to nepodceňoval. Nahoda je blb a druhej den se ti treba vybije baterka a je problem. Jen bych ten vývod kabelu udelal nekam jinam. Třeba někam za naraznik nebo k pod auto. Nevim jakej maš model 405ky ale u těch starších se stavalo, že zloděj utrhl zadni plast a pak vylomil zamek. Potom podle zamku mu zamečnik uděla klíč a hura pro auto. Když maš jeden klíč od všeho, tak si měl auto. Pokud maš novější model 405ky tak by tě to trapit nemělo. Ja mam zadni zamek zavařenej a ted po navštěvě čorkaře budu rušit i přední. Ale zase musim dat za pravdu JOFOvi, pokud se to do auta budou chtít dostat, tak mužeš mít zavařene zamky a kliky, a je to stejně na nic. Cihla nebo dlažební kostka a je vymalovano :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen připojím vlastní zkušenost, že i když zámky odolaly šroubováku, tak zadní vyklápšcí okno ne. Teda, vypáčit mu taky nešlo,ale proti dlažební kostce už okno nic nenamítalo :(

Jen přemýšlím, jak tam zakomponovat ruční granát a a? mu to příště utrhne koule, parchantovi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někde v nějakym filmu, tušim že to byl Robocop, byla nabidka firmy, ktera do sedačky zakomponuje zařizení, ktere zloděje připouta do sedačky a pak pustí elektrickej šok. Majitel vozu pek jen přijde, odstrani škvarek a jede normalně do prace. Škoda že to je jen fantas z filmu :) Ale........ i když ? ...... :) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není to jen fantas z filmu. Svého času si tohle nechávali dodělávat taxikáři - potah sedačky s pár drátkama, a generátor z el. obušku. Znal jsem i člověka, co si to dodělal do auta poté, co mu jedno ukradli... Nicméně, pokud to někoho zabije, máte to na krku, to za a), a za b), chce to mít dobře zabezpečený proti náhodnému spuštění - protože, představte si, že vás to šlehne za jízdy - i když to přímo nezabije, tak to alespoň omráčí, no a při takovém předjíždění....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už vim co s tím. Pamatujete na večerníček Jen počkej? Vlk měl nějakou káru a když dupnul, zmenšila se do velikosti angličaku a šup s ní do kapsy. Potom s ní zas šlehnul o zem a zvětšila se do normalní velikosti a hohl jezdit. Co vy na to ??? :):):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Me se stalo to sami, jenze krom vytrzenyho zamku ze dveri mi ten debil zdemoloval i zamek na kufru. Koupil jsem na vrakaci novy dvere a u Pezotu sadu novejch zamku. Znam pripad, kdy si nekdo

nechal zakytovat ty dvere a jinak vymenit zamky a ten zlodej proste prisel, roztriskal okno a jen se presvedcil, ze je jinej i zamek v zapalovani... Doporucuji vymenit hlavne ten, nebo taky mozna o pezotka prijdes.

Mimo to me se to stalo loni v zime, kdy jsem asi pet dni nikam nejel. Po dvou dnech na kapotu nekdo nakreslil do snehu srdicka. Ta tam cca dalsi dva dny vydrzela, protoze mrzlo a tim si dotycny mohl krasne overit, ze se s autem nejezdi (napr. dovolena) a ze ma cas na udelani nahradnich klicu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...