Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

perlicky z orientaku


Recommended Posts

Původně zaslal: Vvitty

Komunisti to pojebali, kino nemaji

Dovoluji si maličko odporovat šéfe, s Marlinem jsme ho asi na podesáté našli, okolo Vendulky jsme jeli tak 6x a když začalo to krupobití, tak jsme k němu najeli a schovali se pod jeho ochozem netušíc, že to kino je.. /leč pravda je, že je polorozestavěné do podoby kulturáku, na který nebyly po revoluci peníze, jak nám 2 ochotní domorodci sdělili...:D:D:D/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jaudax

ad vysílač. na křižovatce kde jsme měli odbočit doprava (a většina odbočila vlevo k vysílači) byla tabule na které byla napsána data o vysílači. I na mně děti hulákali 182 a to jsem ani nezastavil... :D

Kdyby byly chytré, tak za takovou informaci mohli vybírat třeba po 10kč. 50 aut po 10kč = 500kč. Děti byli 4 - to by bylo lízátek :D:D:D

Lizatek? Kde zijes, koupili by za to tri jointy :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: Vvitty

Komunisti to pojebali, kino nemaji

Dovoluji si maličko odporovat šéfe, s Marlinem jsme ho asi na podesáté našli, okolo Vendulky jsme jeli tak 6x a když začalo to krupobití, tak jsme k němu najeli a schovali se pod jeho ochozem netušíc, že to kino je.. /leč pravda je, že je polorozestavěné do podoby kulturáku, na který nebyly po revoluci peníze, jak nám 2 ochotní domorodci sdělili...:D:D:D/

A propos, tady je fotka kina :)

sec96.jpg

[upravil dne 7/5/08 Marlin]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako spravny cas jsme brali 28.5 vterin. Odpovida to totiz delce optimalni drahy, po ktere se dalo jet - pokud si nekdo zajel dal za sloupy, musel holt cas dorovnat :)

Budky pocitala Vendy, tusim ze jich bylo sedm?

Zrcadlovy itinerar vyplneny bude v pondeli, musim ho naskenovat a to se mi doma faaakt nechce.

2Neon: ty jako tradicni vitez bys to pro priste mel vedet a nevymlouvat se na prazky :D prej nadoba na vodu nebo vino, tsssssss :D priste budeme prisnejsi. A nastuduj si ty stranky, at to priste vis :D

Ale je fakt, ze orientak jsme hodnotili velice mirne, slo nam hlavne o to jestli jste nakonec nasli spravnou trasu, proto taky byly vysledky z nej velice podobne u dost posadek. I ukoly na trase byly zamerne jednoduchy. Spis rozhodovaly souteze... a propo, jak se Vam souteze libily? Chteli jsme aby to bylo neco netradicniho, zadne poznavani hnusneho orezleho zaolejovaneho kusu zeleza :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: Koty76

njn běžel jsem v tom dešti na zámek dvakrát :bacha mokrej jsem byl až na ....... ale pokladní mě nenapadla :myslim

Nám ochotně poradila paní u záchotků :) Myslím že se taky už celkem bavila jak tam lidi přijdou ke znaku a ono nic zaděláno :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...