Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

polep 306


Marv

Recommended Posts

zdravíčko pánové

udělal jsem si bílý polep kolem ovládacích mechanizmezečků v 306ce s podsvícením modrých diod, ale nechce se mi to tisknout na papír kvůli vlhkosti. Nevíte někdo kdo by to vytisk na něco jiného (ale průsvitného). Díky Martin - Plzeň

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já si chci udělat nový ciferníky na 306 s modrým LED podsvícením a chci to tisknout na průhlednou folii, už jí mám akorát jsem se ještě nedostal k tomu abych si v corelu upravil naskenovaný ciferník :-)

mohl bych ti to vytisknout, ale nejdřív zkusím jak dopadne ten ciferník

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no pokus byl na papír na inkoustovce, ale stejně potřebuju aby to bylo matný (průsvitný - ne průhledný). Barevná lejzrovka by snad nebyl problém. U budíků to bude maličko jinak - tam je vlastně osvětlení okolo, kdežto tady podsvicuje. Dej vedět jak si dopad s tou fólií.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdary tak tyhle fólie mj. je památka na předchozího majitele z němec, ale přál bych tě to vidět z blízka. Uvažuju o pokovení (no uvažovat můžu dlouho). Ale sprasený fólie je jedna věc a sprasená elektrika v autě věc další (kretén). Dejte někomu rozbrušovačku a puste ho do auta:mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...