Sign in to follow this  
Followers 0
Marv

polep 306

6 posts in this topic

zdravíčko pánové

udělal jsem si bílý polep kolem ovládacích mechanizmezečků v 306ce s podsvícením modrých diod, ale nechce se mi to tisknout na papír kvůli vlhkosti. Nevíte někdo kdo by to vytisk na něco jiného (ale průsvitného). Díky Martin - Plzeň

no já si chci udělat nový ciferníky na 306 s modrým LED podsvícením a chci to tisknout na průhlednou folii, už jí mám akorát jsem se ještě nedostal k tomu abych si v corelu upravil naskenovaný ciferník :-)

mohl bych ti to vytisknout, ale nejdřív zkusím jak dopadne ten ciferník

ještě marve řekni, čím to budeš tisknout. myslím jakou tiskárnou. ideální by byla barevná laserovka. abys to nevytisk inkem a pak se ti to nerozmazalo ...

no pokus byl na papír na inkoustovce, ale stejně potřebuju aby to bylo matný (průsvitný - ne průhledný). Barevná lejzrovka by snad nebyl problém. U budíků to bude maličko jinak - tam je vlastně osvětlení okolo, kdežto tady podsvicuje. Dej vedět jak si dopad s tou fólií.

Ahoj Martine, teď trošku odbočím - kde sis nechával lepit ty fólie a za kolik??? V Plzni to dělá Šafránek a Švarc, ale nevím jak kvalitně. Dík.

Zdary tak tyhle fólie mj. je památka na předchozího majitele z němec, ale přál bych tě to vidět z blízka. Uvažuju o pokovení (no uvažovat můžu dlouho). Ale sprasený fólie je jedna věc a sprasená elektrika v autě věc další (kretén). Dejte někomu rozbrušovačku a puste ho do auta:mad: