Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Značkový servis


Guest Cabrio

Recommended Posts

Dnes se mi rozbilo el. stahování oken.Zjistil jsem že to je asi bolest 306, protože to je už u druhýho okna,je tam plastová mistička ve kterí jsou uchyceny z každé strany lanka a ty kraje mističek praskaj.Dokaže to spravit šikovnej klempiř když vyrobý kovovou mističku do vnitř z plechu.Ale nejdři jsem zkusil značkový servis,že koupím novou.Boužel seděli tam dva chytří mechanici z toho jeden příjmací technik nejdřív mě cosi vnucovali qa poté mi nabidli celé stahování okna v hodnotě 8500Kč.A dřívjejší zkušenosti jsou stejné.Tak raději nejezděte DO autoservisu Qualt v Choustníkově Hradišti dělaj chytrý ale nerozuměj tomu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau Cabrio, musim se vyjadrit ;)

ty plasty sou v pezotu hodne bolestny, nedeli sem stravil pod autem a opravoval sem umelou hmotu, ktera drzi spojkovy lano k pedalu.... komu prdne, tak uprimnou soustrast, par hodinek na opravu vam to da... jeste tedka mam zniceny ruce, jak sem se snazil to k tomu pedalu zas nejak pridelat....

Jo a stim Qualtem, sorry, ale ja na ne nedam dopustit. Kdyz sem si kupoval Pezota, tak mi v Pardubickym orig,. servise rekli, ze to chce opravy za 20 tis. a v Qualtu na to koukli, pozvali me primo na rampu a rekli mi, co vsechno by se melo udelat (cca 8 tis. Kc, hlavne zkontrolovali zadni napravu), tak sem rekl, ze tam auto necham, oni ze to udelaj, vysvetlili mi, ze treba u prostredniho dilu vyfuku nema cenu kupovat original, ze za pulku sezenou neoriginalni a druhej den odpoledne auto bylo hotovy.

A kdyz sem mi pak podelalo auto znova (opet vyfuk, predni dil, mam na nej smulu), tak sem jim v patek zavolal, ze v pondeli auto musim mit pojizdny, oni rekli, at auto privezu v pondeli rano (nebo jestli pro nej maj prijet) a po 2 hodinach a 400,- Kc (v orig. servise !!!!!) sem odjizdel spokojenej .....

Holt si mel asi smulu, ale tam sou chlapi skveli a dokazou poradit.

howgh, domluvil sem !

;)

[Editováno 8/19/02 Ondra]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ondra:my mame také autoservis v Jaroměři ale ne original a to co pišeš tam u nás s tím vyfukem není problem.proto s easi na Qualt koukam tak černě protože bych čekal větší profesionalitu od příjmacího technika.Ale opravdu lepši do Qualtu než do Pardubic.jel jsem tam když se mi odlepila napínací výztuha zadního okna a jediný co mi řekli bylo že tam prodali dva kabriolety a že nová střecha stojí 130 000Kč a ram okna 34 000Kč ale že neví jestli tam pak bude zpět přilepený.Tak jsem experimentoval A je to přilepený 6 tubičkami sekunďáku(shnul hodinu a pul než začal lepit a tvrdnul 24 hodin) za 8 stovek ale je to v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo sekundak a ruzny lepidla a izolepa a silikon dokazou nekdy vic nez manici z originalnima dilama na skladu........ Jooo to by se to zpavovalo mit prachy a vsechny dily k dispozici ale nezapominejte na to ze se rika zlaty cesky rucicky. to asi vzniklo tak kdyz si nakej vojak od Zizky nechtel nechat opravit svuj zebrinak v orig. servisu a zacal tam rvat kusy halapartny a takovejch veci........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No len tak na okraj, šikovný majster nahradí značkový servis na 75%. Taká maličkos? - odpadlo mi tiahlo radiacej páky (to čo ide k prevodovke, krátke 15cm). Príčina vymlel sa taký plastík v hrnčeku ktorý sa nasadil na klb. Hovorim si dobre to vymysleli že je tam ten plast - kovové časti sú úplne v pohode kúpim takú vložku dnu za pár koruniek a je to v pohode.:D V predajni ND mi povedali: "Nie všetko čo sa dá rozobra? sa dá aj posklada?." :o Musel som kúpi? celé tiahlo (2tyždne čakania, 500Sk) :mad: . Keby som mal šikovného maníka ktorý mi tú vložku vybrúsil z tvrdenej gumy som za vodou.

P.S. celý čas kým som čakal na ND som jazdil so zadrotovanym spojom a bolo to v pohode. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo pežouti a plasty to je problem.Upadne ti kousek plastu a musiš kupovat cely mechnismus který je pěkně drahy.To je jako u stahování oken na el.Praskne plastová mistička a v ND ti řeknou že musíš koupit celé stahování za 8oooKč zvlaš? se to neprodává a už vyrabíš jek mourovatej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...