Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

pedaly brzda plyn 205


vpa

Recommended Posts

Jezdim uz s 205 snad měsíc a pořád si nemohu zvyknout že pedál plynu je strašně blízko brzdy, kolikrát když stojím na plynu mám zaroveň dřu botou o pedál brzdy a protože je brzdový spínač seřízen moc na jemno tak mi asi svítí i brzový světla, otec jel jednou předemnou a mně bylo divné proč skoro pořád ty brzdy svítí. A tak se chci zeptat zda někdo zkoušel ohýbat pedál brzdy nebo zda u novějšího modelu je to lepší a nebo zda to nikomu nevadí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakožto bývalý 205kař s velkou nohou jsem měl ten samý problém, spíš se mi stávalo že v zimě ve sněhulích jsem šlápl na plyn a zároven jsem brzdil, to bylo velmi nepříjemné, řešil jsem to botaskama na léto a přezuovat. Tedˇ mám 405 a jsem na tom stejně. mk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to schválně změřím, protože u feldy jsem nikdy ten problem neměl a osmičky boty snad nejsou až takové ploutve, a s tím meziplynem to u mého těžce dýchajícího diesela co má na tachometru 359000 nebude tak horké

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem ke své něžné tlapce č. 46 mám stejný problém - strašně záleží na tom, jaké mám na řízení boty. Do 205 můžu jenom ve sportovních, a to ještě jen v jedněch (tenisky Wilsonky, ostatní mají širší podrážku). A když někdy musím jet v kvádru a tedy se společenskými botami, pořád brkám o brzdový pedál. Tak už jsem si zvykl se do 205 přezouvat, no.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem to schvalně změřil a mezi plynem a brzdou jsou 3 centimetry a jeste je spojkový pedál tak tři až čtyři centimetry nad plynem a mezi spojkou a brzdou tak 10 cm. Včera jsem u kámoše se díval do 309 a tam v pohodě, když tak to teda zkusím přihnout. Ď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...